Надійність та якість натяжних стель

Надійність та якість натяжних стель

замовити, купити натяжні стелі Гарна ХатаВиготовлення натяжної стелі в компанії “Гарна Хата” відбувається за допомогою плівки ПВХ (Полівінілхлорид).
Це поліхлорвінілова смола з якою змішують матеріал пластифікатора, це для того, щоб плівка була м’якою.
В компанії “Гарна Хата” застосовують технологію, яка не виділяє неприємного, різкого запаху який може зашкодити Вашому здоров’ю.
Обираючи натяжну стелю Ви можете стикатися з не добросовісними компаніями з продажу підвісних стель, що в свою чергу може призвести до провисання, різного роду плям та деформації натяжної стелі.
Тому ми радимо звертатись до компанії “Гарна Хата”,  так як тільки наша компанія надає гарантію на Вашу натяжну стелю.
Замовлення натяжної стелі за телефонами:
Натяжні стелі з кожним стають все більш популярними. Вони характеризуються широким використанням. Стелям притаманна висока якість, довговічність, надійність, і те, що їх досить легко підтримувати в чистоті.
Використання стель натяжних зараз є одним із найбільш цікавих способів дизайну інтер’єру. Вони ідеально підходять для обробки різних приміщень. Натяжні стелі здатні приховати можливі недоліки, такі як тріщини або подряпини, а також дозволяють створити абсолютно новий простір. Не зайвим буде зазначити, що до кожного проекту слід підходити індивідуально, ми здатні задовольнити смаки самих вимогливих клієнтів.
Натяжні стелі – це надійність та якість в оформленні вашої оселі. Така стеля складається з зафіксованої основи і розтягнутого матеріалу ПВХ та поліестеру з поліуретановим покриттям (без стиків і швів). На якісні натяжні стелінатяжні стелі може наноситися будь-який малюнок, матеріал буває будь-якого бажаного кольору і фактури: дзеркальна, матова, металік, сатинова. Глянцева стеля здатна візуально збільшити кімнату, і додаткове освітлення зможе оживити весь внутрішній простір.
Натяжні стелі мають підвищену надійність до затоплень. Така стеля середнього розміру кімнати може витримати приблизно сто літрів води. Після випробовування на міцність з такою стелею нічого не відбудеться.
Промисловість і технологія розвивається і вдосконалюється дуже швидко. Нинішні внутрішні оздоблювальні матеріали не виділяють токсичних випарів, мають високу якість і надійність щодо загорання. Дуже скоро ця технологія була перехоплена азіатськими виробниками, але якість їх продуктів була набагато гіршою. Ви можете купити матеріал, який не надто міцний, але ще й небезпечний, тому що може легко спалахнути при загрозі пожежі і поплавитись, а також виділяти отруйні випари. Часто буває, що дешеві матеріали для монтажу натяжних стель не призначені для житлових приміщень, особливо часто таким користуються рекламні фірми. Такі матеріали після певного періоду часу втрачають еластичність і починають розтягуватися.
20130326_151501Щоб гарантувати якість натяжних стель та їх надійність, стелі повинні бути обрані з відомих виробників.
Установка стелі китайського виробника буде дешевшою, насамперед через низьку якість алюмінієвих профілів. Хороший профіль не можна зігнути, профіль низької якості можна зігнути двома пальцями. Приховуючи зазор профілю стрічка може бути гнучкою або жорсткою. Жорстка стрічка – це система якості, такі стрічки можуть бути пофарбовані точно в такий же кольору, в якому є плівка.
Друга важлива річ при покупці натяжних стель є точний вимір. Прямокутні стелі не важко встановити самому. І навпаки, якщо кімната має довільну форму, краще найняти професіонала.
Дуже гарно на стелях виглядають напівпрозорі матеріали. Найпопулярнішим є регульоване світлодіодне освітлення на стелі. Це не займе багато місця і створює приємну романтичну атмосферу. Інтенсивність світла можна регулювати шляхом зміни відстані від джерела світла.
Стелі не вимагають високих експлуатаційних витрат і прибирання. Пил і бруд можуть бути видалені вологою тканиною. Більше уваги слід приділяти для стель з напівпрозорого матеріалу, над якими є освітлення. Перед встановленням підвісної стелі повинна бути ретельно очищена основна стеля.
Якість та надійність для натяжних стель визначається, в першу чергу, матеріалом, який використовується. Слід обирати плівку відомих виробників і вимагати гарантію, що визначає надійність фірми і довговічність стелі.

 

 

(8 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...