Натяжні стелі 3D з фотодруком

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Особливий ефект в приміщенні. Натяжні стелі 3D з фотодруком  і конструкціями створюють відчуття живого відкритого простору. Приміщення світлішає, а ви не перестаєте дивуватися і радіти, милуючись стелею.

Використовуючи спеціальний принтер з роздільною здатністю,  об’ємне зображення можна наносити як на плоскі, так і на різнорівневі натяжні стелі. Для точного відтворення картинки потрібно, щоб виконана вона була в електронному форматі і оброблена з використанням комп’ютерної техніки.

Тематика зображень залежить від призначення приміщення і бажання замовника. Найпопулярнішими є теми неба і космосу, пейзажі, збільшені зображення квітів, метеликів. Також практикується те , що клієнти хочуть бачити у себе над головою стелю з фотографією – власною або близької людини.

Натяжні стелі 3D з фотодруком  відрізняються від звичайних натяжних полотен:

  • Покриття з малюнком можна мити і чистити, тому натяжні стелі з 3D фотодруком дуже практичні і довговічні.
  • Зносостійкість покриття дозволяє йому витримати багаторазову чистку. Полотно не тьмяніє від сонячного проміння, його колір не змінюються від підвищеної вологості і перепадів температур.
  • Робиться з декількох полотен.

Важливо!  Незважаючи на ефектність і здатність візуально розширювати простір, натяжні стелі з ефектом 3D фотодрук  можна встановлювати не в будь-якому приміщенні. Невелика кімната з невисокими стелями буде здаватися ще менше, якщо в ній змонтувати таку складну конструкцію, яка вимагає пристойного запасу по висоті.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
(30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...