Натяжні стелі Double Vision 1

ПРОРАХУНОК ЦІНИ
Double Vision 1 – унікальна технологія від компанії «Гарна Хата»

Фотодрук з’являється при ввімкненні підсвітки

Double Vision (Дабл Віжн) – натяжні стелі, які по праву можна вважати революцією в натяжних стелях.  Абсолютно незвичайне рішення для дизайну вашої  стелі, яке дозволяє реалізувати неймовірні ефекти на стелі.

Є декілька  варіантів :

  • Double Vision 1 – на натяжній стелі немає видимих ​​зображень, а саме зображення наноситься спеціальними фарбами на тильну сторону стелі. При включенні підсвічування “New vision” зображення з тильного боку стелі починає просвічуватися на лицьовій стороні, надаючи звичайному інтер’єру, який нічим не виділявся вдень , неординарності та ефектності.
  • Double Vision 2 – дане зображення нічим не відрізняється від звичайної художньої стелі, але коли включається спеціальне підсвічування ” New vision “, то на основному малюнку натяжної стелі, виявляється додаткове зображення. Наприклад на стелі з денним небом, після включення такого підсвічування, проявляються елементи вечірнього неба, галактики чи сіяння місяця.

Сьогодні натяжні стелі можна зустріти всюди — в ресторанах, готелях, розважальних центрах, а також квартирах та будинках. Вже мало кого можна здивувати матовою або глянцевою конструкцією. Навіть стеля з фотодруком зустрічається все частіше. Звичайно, такі варіанти оформлення досі актуальні, але багато клієнтів компанії «Гарна Хата» хочуть зробити своїй житло ексклюзивним, несхожим на інші. Це послужило причиною створення натяжних стель Double Vision 1 та 2.

Дабл Віжн — це абсолютно унікальне рішення, що дозволяє по-особливому декорувати кімнату, завдяки чому вона буде виглядати по-різному вранці і ввечері. Вдень французька натяжна стеля виглядає звичайно, зате ввечері вона повністю змінюється — на її поверхні можуть з’являтися візерунки, квіти, рослини і навіть фото. У цьому немає ніякої містики — такий ефект досягається шляхом нанесення на тильну сторону ПВХ-плівки малюнка спеціальною фарбою, який при ввімкненні підсвічування починає проявлятися. Виглядає така трансформація ефектно і незвично!

Як замовити натяжну стелю Double Vision 1

Для того щоб встановити стелю Double Vision 1 в будинку, квартирі або на іншому об’єкті, зв’яжіться з представниками компанії «Гарна Хата» за телефонами 050 438 07 66 або 068 89 98 771. Співпраця проходить в декілька етапів і складається з:

  • виклику фахівця для вимірів, консультації і підбору малюнка. Ви можете обрати будь-який візерунок, картину або навіть своє фото для фотодруку на плівці;
  • визначення вартості робіт, виписки чека і оплати авансу;
  • виконання креслення майбутньої натяжної стелі, з урахуванням всіх нюансів, які можуть виникнути в процесі виробництва;
  • підготовки файлу зображення до друку і виготовлення фотопроби. Вона являє собою зменшену копію стелі, яка повинна точно відповідати їй за кольором. Після затвердження фотопроби клієнтом, фахівці компанії приступають до виконання замовлення.

Для цього креслення транспортується на виробництво, де відбувається їх підготовка до друку.

Фотодрук на плівці для натяжної стелі Double Vision 1 у Луцьку виконується на професійному УФ-принтері за допомогою спеціальної фарби. Вона є екологічно безпечною і не має негативного впливу на організм людини.

Після виконання всіх технологічних етапів виробництва натяжної стелі, фахівці компанії проводять її установку на об’єкті клієнта. По завершенню робіт і їх оплати замовник може насолоджуватися своєю ексклюзивною натяжною стелею, яка містично змінюється під впливом світла.

Ознайомитися з прикладами робіт, реалізованими фахівцями компанії «Гарна Хата», ви можете у Фотогалереї натяжних стель, а підібрати відтінок – в Каталозі кольорів. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє гарантувати бездоганну якість виготовлення та встановлення натяжних стель будь-якого типу.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
(6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...