Натяжные потолки Парящие Линии

ПРОСЧЕТ ЦЕНЫ

Индустрия потолочных покрытий постоянно развивается, предлагая новые решения в оформлении интерьеров. Последним таким инновационным решением является натяжные потолки с парящими линиями (парящий свет). Использование специального конструкционного профиля, полупрозрачной вставки для рассеивания света и технологии монтажа позволяет добиться отличного декоративного эффекта — натяжной потолок будто подвешен в воздухе, создавая в помещении ощущение легкости!

Новинка Парящие натяжные потолки

(Все, теперь не нужно на потолке устанавливать люстры)

Натяжные потолки с парящими линиями от фирмы Гарна Хата предлагает на рынке одной из первых, данные потолки еще не получили должного распространения и популярности у заказчиков, и не все компании могут предложить своим клиентам эту новинку. Однако натяжной потолок с парящей линией прекрасно выглядит, может осуществлять функции как основного освещения, так и декоративной подсветки и легко заменяет сложные в изготовлении и установке, дорогие световые карнизы. Парящий натяжной потолок может использовать как элемент дизайна и освещения, так в сочетании с многоуровневыми конструкциями или натяжным потолком с фотопечатью, или другими натяжными потолками.

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

Поделиться с друзьями:
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в twitter
Twitter
ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Індустрія стельових покриттів постійно розвивається, пропонуючи нові рішення в оформленні інтер’єрів. Останнім таким інноваційним рішенням є натяжні стелі з ширяючими лініями (паряще світло). Використання спеціального конструкційного профілю, напівпрозорої вставки для розсіювання світла і технології монтажу дає можливість домогтися чудового декоративного ефекту — натяжна стеля ніби підвішена в повітрі, створюючи в приміщенні відчуття легкості !

Новинка Ширяючі натяжні стелі

(Все, тепер не потрібно на стелі встановлювати люстри)

Натяжні стелі з ширяючими лініями від фірми Гарна Хата пропонує на ринку однією з перших, дані стелі ще не отримали належного поширення і популярності у замовників, і не всі компанії можуть запропонувати своїм клієнтам цю новинку. Проте натяжна стеля з ширяючою лінією чудово виглядає, може здійснювати функції як основного освітлення, так і декоративного підсвічування і легко замінює складні у виготовленні і установці, дорогі світлові карнизи. Ширяюча натяжна стеля може використовуватися як елемент дизайну і освітлення, так в комбінації з багаторівневими конструкціями або натяжною стелею з фотодруком, або іншими складними натяжними стелями.

Ефект ширяючої натяжної стелі досягається за рахунок того, що при монтажі між стельовим полотном і стіною залишається зазор, в який вбудовується світлодіодна стрічка, що утворює смугу, що світиться. Світло при цьому створює ефект відсутності зв’язку між стелею і стіною. Як підсвічування використовуються RGB-стрічки будь-якого кольору, широкі колірні можливості дозволяють витримати оформлення приміщення в єдиній кольоровій гамі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в google
Google+
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в twitter
Twitter