fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Індустрія стельових покриттів постійно розвивається, пропонуючи нові рішення в оформленні інтер’єрів. Останнім таким інноваційним рішенням є натяжні стелі з ширяючими лініями (паряще світло). Використання спеціального конструкційного профілю, напівпрозорої вставки для розсіювання світла і технології монтажу дає можливість домогтися чудового декоративного ефекту – натяжна стеля ніби підвішена в повітрі, створюючи в приміщенні відчуття легкості !

Новинка Ширяючі натяжні стелі

(Все, тепер не потрібно на стелі встановлювати люстри)

Натяжні стелі з ширяючими лініями від фірми Гарна Хата пропонує на ринку однією з перших, дані стелі ще не отримали належного поширення і популярності у замовників, і не всі компанії можуть запропонувати своїм клієнтам цю новинку. Проте натяжна стеля з ширяючою лінією чудово виглядає, може здійснювати функції як основного освітлення, так і декоративного підсвічування і легко замінює складні у виготовленні і установці, дорогі світлові карнизи. Ширяюча натяжна стеля може використовуватися як елемент дизайну і освітлення, так в комбінації з багаторівневими конструкціями або натяжною стелею з фотодруком, або іншими складними натяжними стелями.

Ефект ширяючої натяжної стелі досягається за рахунок того, що при монтажі між стельовим полотном і стіною залишається зазор, в який вбудовується світлодіодна стрічка, що утворює смугу, що світиться. Світло при цьому створює ефект відсутності зв’язку між стелею і стіною. Як підсвічування використовуються RGB-стрічки будь-якого кольору, широкі колірні можливості дозволяють витримати оформлення приміщення в єдиній кольоровій гамі.

Поділитись з друзями:
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди