Натяжні стелі на балконі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Використання натяжних стель для установки в квартирі, будинку або іншому об’єкті стало популярним способом оформлення стельового простору. Вже нікого не здивуєш натяжною стелею у вітальні, дитячій або спальні. ПВХ-полотна встановлюють навіть у ванній і кухні. Однак сьогодні все частіше можна зустріти натяжну стелю на балконі.

Для цієї частини квартири фахівці використовують ті ж типи полотен, що і для житлових кімнат — матові, глянцеві і сатинові.

Натяжні стелі на балконі: переваги та особливості застосування

До переваг ПВХ-конструкцій, встановлених на балконі або в лоджії відносять:

 • ефектний зовнішній вигляд. Ідеально рівна поверхня з візерунком або виконана в потрібному кольорі органічно вписується в будь-який стиль оформлення;
 • різноманітність фактур;
 • простоту і швидкість установки фахівцями, і економію часу власника квартири;
 • відсутність необхідності проведення тривалих підготовчих робіт — досить перед установкою очистити поверхню і обробити її спеціальним складом від цвілі;
 • можливість установки вбудованих світлодіодних світильників;
 • тривалий термін експлуатації — від 10 років;
 • простоту догляду — натяжна стеля легко очищається від забруднень вологою ганчіркою, і навіть через роки буде виглядати як нова;
 • можливість використання застельового простору для розміщення шару утеплювача.

До особливостей використання натяжної стелі на балконах відносять можливість пошкодження колючо-ріжучими предметами і зменшення висоти приміщення, оскільки для монтажу потрібна прокладка кріпильних елементів.

Порядок виконання установки натяжної стелі на балконі

Монтаж ПВХ-конструкції здійснюється в декілька етапів. Спочатку проводяться підготовчі роботи, потім установка і підключення освітлювальних приладів.

Підготовчий етап складається з очищення робочого простору від старого покриття — побілки або фарби, а також обробки антисептиком.

В процесі монтажу фахівці:

 • виконують розмітку поверхні для установки монтажного профілю;
 • за допомогою анкерів фіксують багет з кроком до 50 см;
 • використовують одну з технологій кріплення ПВХ-плівки — найчастіше гарпунну.

Гарпунний спосіб фіксації полягає в тому, що багет з пазом закріплюється по всьому периметру приміщення, після чого до плівки приварюються зубчасті вставки, які закріплюються в пазах. Таке зчеплення відрізняється міцністю і не порушується навіть у разі усадки будівлі. Також використання гарпунною технології дозволяє при необхідності швидко виконати ремонт або демонтаж натяжної стелі.

На завершальному етапі установки ПВХ-полотна фахівці монтують освітлювальні прилади.

Установка натяжних стель у Луцьку і по всій Україні

Компанія «Гарна Хата» з 2005 року займається виготовленням і установкою ПВХ-конструкцій. Спочатку ми виконували монтаж натяжних стель у Луцьку і Волинській області. Однак сьогодні географія наших робіт істотно розширилася. Тому ви можете замовити натяжні стелі в Рівному, Тернополі, Івано-Франківську або натяжні стелі у Львові.

У роботі ми застосовуємо якісне обладнання та матеріали, що дозволяє нам надавати 10 років гарантії на плівку і 3 роки на роботи.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter