Натяжні стелі Володимир-волинський

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі у Володимир-Волинському можна зустріти повсюдно, причому їх використовують не тільки для оздоблення приватних будинків, котеджів або квартир, але також громадських, адміністративних будівель і розважальних закладів. Наприклад, можна помилуватися натяжними стелями ресторану «Княгиня Ольга», що встановлені компанією «Гарна Хата» або звернути увагу на різноманіття їх форм і фактур в інших закладах міста.

Сучасна ПВХ-плівка, яку застосовують у виробництві стельових конструкцій, відрізняється:

  •         волого і термостійкістю;
  •         екологічною безпекою;
  •         міцністю;
  •         різноманітністю варіантів оздоблення;
  •         довговічністю — від 10 і більше років.

Тому не дивно, що натяжні стелі протягом багатьох років успішно використовуються в оздобленні не тільки приватних будинків і квартир, але також ресторанів, готелів, шкіл, дитячих садків, медичних установ і храмів. До того ж, сьогодні завдяки старанням фахівців компанії «Гарна Хата» установка натяжних стель у Володимир-Волинському проводиться швидко, якісно і за прийнятною вартістю.

Починаючи з 2005 року ми займаємося виробництвом і монтажем натяжних стель у Львові, Луцьку, Рожищі, натяжних стель у Нововолинську та інших містах України. Якщо ви хочете подивитися на нашу роботу перед початком співпраці, зателефонуйте нам, і ми скажемо, де ви можете побачити реалізований нами проект в вашому місті.

У роботі ми не тільки використовуємо європейське продуктивне обладнання, але і якісні матеріали — ПВХ-плівки німецької якості, які є безпечними і не мають запаху.

Крім того, натяжні стелі відрізняються різноманітністю виконання.

Види натяжних стель

Сьогодні завдяки передовим технологіям натяжні стелі можуть бути не тільки матовими, глянцевими або сатиновими, але разом з тим:

  •         кольоровими;
  •         ширяючими;
  •         багаторівневими;
  •         тривимірними.

Також дуже ефектно виглядають конструкції з фотодруком і підсвічуванням. Ви можете замовити натяжну стелю з різними малюнками, візерунками і навіть власним фото або зображеннями дітей. Виберіть картинки з каталогу компанії або запропонуйте свій варіант. Головне щоб вихідний малюнок був гідної якості. Ми наносимо його з використанням сучасної технології друку, завдяки чому зображення зберігає свою чіткість, колір і яскравість на довгі роки. Крім того, воно не боїться води, тому натяжну стелю можна очищати від забруднень вологою ганчіркою, не побоюючись, що зображення деформується.

Для того щоб оформити замовлення на виготовлення і установку натяжної стелі в квартирі, будинку, лазні, басейні, спортивному комплексі, церкві або будь-якому іншому об’єкті, достатньо зв’язатися з нашими представниками за телефонами, вказаними в контактах. Все інше ми візьмемо на себе. Дозвольте компанії «Гарна Хата» зробити ваш будинок затишним, а бізнес-об’єкт стильним, встановивши натяжну стелю у Володимир-Волинському!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Виконані роботи
Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter