Замовити натяжні стелі Володимир-волинський

Натяжні стелі Володимир-волинський є сучасною формою оздоблення і прикраси вашого життя. Різні типи кріпильних систем можуть створювати всі види стелі, з нескінченними можливостями. Вони використовуються в якості декоративного елемента та викликають неймовірне враження, а також створює новий простір. Ідеально гладка, стійка до деформації конструкція утворює стелю з ефектом скляного покриття за допомогою дзеркальної структури, разом з тим умовно збільшує інтер’єр. В процесі використання натяжних стель можна створювати унікальні композиції, унікальні форми і просторові форми, відповідні архітектурі, що дозволяється і підходить для певних видів стелі і стін (плоскі, овальні, хвилясті, просторові, розбиті і багаторівневої). Стельовий колір покриття встановлює широкий діапазон кольорів, орієнтовно доступних є близько 100 різних кольорів. Така готова база кольорів і відтінків забезпечує візуальний збіг з кольором та фактурою стелі та із внутрішнім стилем. Постійно мінливий стиль архітектури та тенденції моди робить пропонований асортимент кольорів актуальним, адже він постійно поповнюється та вносить свіжі нотки.
натяжні стелі володимир-волинськийНатяжні потолки Володимир-волинський дуже міцні і не втрачають свого значення після тривалого періоду використання. Вони прекрасно приховують всі нерівності, тріщини та існуючі нюанси деформації, вони також не мають шкідливих випарів і є водонепроникними. Завдяки своїй унікальній монтажній технології, натяжні стелі у місті Володимир-волинський легкі, не обтяжують стелю і швидко встановлюються. Дуже добре вони суміщаються з великим освітленням, кондиціонером, системами безпеки та опаленням. Також мають властивості натурального ізоляційного матеріалу завдяки шару повітря між стелею і кімнатою.
Натяжні потолки через їх естетичні і практичні властивості використовуються у всіх видах приміщень. Вони також можуть виступати в якості фону екрану, експозиції, при будівництві виставкових стендів. Вони ідеально надають вигляду стерильної чистоти у ванних кімнатах і кухнях, а також тепло і комфорт в залах та кімнатах. У будинках з дуже низькими стелями, ідеальним рішенням є використання глянцевих натяжних потолків, адже дзеркальна плівка ще більше підвищує оптичну зону. Використання в приміщеннях з надлишковою вологістю, особливо таких як ванні кімнати або басейни є довгостроковим рішенням через ізоляційні властивості натяжні потолки Володимир-волинський. Низька вага плівки дозволяє її використовувати на великих площах, таких як спортивні клуби, супермаркети, вокзали і аеропорти.
натяжні стелі фото володимир-волинськийСтельові системи CLIPSO – це інноваційне використання DPS по відношенню до існуючих стель, гнучкий поверхневий шар методом розтягування, термоусадочна тканина (CLIPSO) або ПВХ (ДПС), спеціальні монтажні профілі розташовані по периметру кімнати. Технологія характеризується легкістю і стабільність структури, мінімальної температури кімнати і можливість швидкого і чистого розбирання та складання. Використовувані в стелі системи покриттів характеризуються унікальною функціональністю, гладкістю, а також можливістю формування вільної поверхні з багатою палітрою кольорів і 100% стійкість до бруду і повної промивки під водою. Переваги натяжні стелі Володимир-волинський – водонепроникність, хороша термічна і акустична потужність, антистатичність.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...