Натяжні стелі в мансарді

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Сьогодні можна часто побачити будинки мансардного типу, житлові та нежитлові приміщення яких мають похилу стелю. Будівництво такого будинку обходиться дешевше і виконується швидше, ніж зведення об’єкта з повноцінним другим поверхом. Однак мало побудувати житло, важливо подбати про його якісне оздоблення. Зокрема, про облаштування стельового простору. Сьогодні кращим вибором для цього є установка натяжної стелі. Це рішення має безліч переваг, у тому числі при використанні в кімнатах мансардного типу.

Основні переваги мансардних натяжних стель

ПВХ-конструкція відрізняється:

  • практично повною відсутністю будівельного сміття при виконанні монтажу;
    стійкістю до дії вологи, ультрафіолету;
  • малою вагою, що дуже важливо при облаштуванні мансарди. Маса 1 м2 полотна не перевищує 300 грам;
  • можливістю маскування дрібних дефектів, що залишилися після будівництва — всі вони будуть приховані плівкою;
  • простотою установки точкових освітлювальних приладів, що виглядає не тільки ефектно, але і дозволяє раціонально витрачати корисну площу приміщення;
  • простотою догляду;
  • довговічністю — від 10 років;
  • можливістю приховати комунікації — проводку, вентиляційні отвори та ін.

Крім того, натяжна стеля може мати різну форму, встановлюватися під кутом і відрізнятися різноманітним декором. Ви можете вибрати натяжну стелю з підсвічуванням, фотодруком та ін. Навіть якщо проектом передбачено мансардні вікна, вони не стануть перешкодою для установки стельової конструкції.

Особливості установки мансардних натяжних стель

Кроквяна система мансарди може бути одно- або двосхилою, ламаною і комбінованою. Її тип визначає кількість ребер і кутів в приміщенні і впливає на процес установки стельової конструкції.

Для монтажу якісної натяжної стелі в мансарді фахівці використовують гарпунний спосіб кріплення плівки до багета. Роботи з монтажу відбуваються в кілька етапів.

Спочатку фахівці заміряють робочу площу, після чого нумерують кути на поверхні, починаючи з нижнього лівого, і виконують ескіз майбутньої стелі. Потім виготовляють її і кроять конструкцію. На заключному етапі майстри виконують монтаж натяжної стелі, попередньо встановивши профіль і обробивши ПВХ-плівку розігрітим повітрям.

Установка мансардних натяжних стель фахівцями «Гарна Хата»

Якщо ви побудували будинок з мансардним дахом або вирішили виконати ремонт, компанія «Гарна Хата» пропонує свої послуги. Наші фахівці швидко і професійно виготовлять і встановлять якісні натяжні стелі з фотодруком, підсвічуванням, а також багаторівневі, ширяючі і криволінійні конструкції. З реалізованими нами проектами, ви можете ознайомитися у фотогалереї.

У роботі ми використовуємо тільки якісну, надійну, міцну ПВХ-плівку і сучасне обладнання. Досвід і знання наших фахівців дозволяють виконувати обслуговування в стислі терміни незалежно від масштабу і особливостей об’єкту. Ми виконуємо установку натяжних стель у Луцьку, Львові, Рівному та в Європі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter