Натяжні стелі в дитячій кімнаті

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Кімната для дитини повинна бути безпечною, функціональною і, разом з тим, красивою. Хтось для цієї мети запрошує дизайнера для оформлення інтер’єру і робить дорогий ремонт, а інші — вибирають економічно вигідне, сучасне і ефективне рішення. Йдеться про натяжні стелі.

Стельові конструкції вже давно і успішно використовуються при оформленні спалень, дитячих та інших житлових кімнат. Створені на основі ПВХ-плівки вони відрізняються:

  • екологічною безпекою;
  • гіпоалергенністю;
  • простотою догляду та довговічністю;
  • розмаїттям кольорів і варіантів оформлення.

Практичне значення установки натяжних стель в дитячій кімнаті

Натяжні стелі в дитячій кімнаті служать додатковим захистом ніжного дитячого організму від впливу шкідливих факторів, зокрема спор грибків і плісняви. Оскільки ПВХ-плівка стійка до їх появи. До того ж, на її поверхні не з’являється конденсат, і матеріал не заважає формуванню оптимального мікроклімату в приміщенні.

Крім того, натяжна стеля захищена від появи пилу, а для догляду за нею досить протерти поверхню м’якою вологою ганчіркою. Додатково можна використовувати нейтральний засіб для миття посуду або натяжних стель, який легко видалить сильні забруднення. Фахівці вважають, що періодичність такого прибирання повинна складати двічі на рік.

Натяжні стелі в дитячій кімнаті: дизайн

Якщо для батьків важлива практична складова при виборі натяжних стель, для дітей має значення їх дизайн. Таке стельове покриття може бути виконане в будь-якому кольорі, який подобається дитині. Також на поверхню плівки можна нанести різні зображення — природу, улюблених казкових персонажів, тварин і птахів, навіть свою фотографію. Це досягається завдяки використанню технології тривимірного або традиційного фотодруку.
Дуже ефектно виглядає натяжна стеля з підсвічуванням. Вона дозволяє створити в кімнаті додаткове або основне джерело світла. З цією метою застосовуються світлодіодні точкові світильники або стрічки. З варіантами оформлення можна ознайомитися за фото натяжних стель в дитячій, а вибрати потрібний колір — в каталозі відтінків.

Натяжні стелі (Луцьк) від компанії «Гарна Хата»

«Гарна Хата» – компанія, яка протягом багатьох років займається установкою натяжних стель у Львові, Луцьку, Рівному та інших містах України та за її межами.
Наші фахівці реалізують проекти будь-якого масштабу і рівня складності, завдяки:

  • багатому досвіду;
  • необхідним знанням;
  • використанню сучасного обладнання та матеріалів. У роботі ми застосовуємо ПВХ-плівку німецького виробництва, яка відповідає всім вимогам, що пред’являються до якості.

Використовувані нами матеріали мають відповідні сертифікати, що підтверджують їх безпеку.

Натяжні стелі в Рівному, Львові, Луцьку, виконані фахівцями «Гарна Хата», можна побачити в багатьох торгівельних і розважальних центрах, готелях, храмах, ресторанах, дитячих садках та інших закладах. Також ми встановлюємо ПВХ-полотна в приватних будинках і квартирах.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter