Натяжні стелі в коридорі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі в коридорі

Для багатьох коридор має чисто практичне значення — служить для зберігання верхнього одягу і взуття. Однак саме в це приміщення потрапляють гості або власники, коли заходять в квартиру. Тому воно повинно:

  • відповідати загальній стилістиці будинку;
  • виглядати ефектно;
  • бути функціональним і в той же час сучасним.

Для цієї мети важливо на перших етапах ремонту подумати над оформленням коридору. Однак якщо роботи вже закінчені, це зовсім не означає, що нічого не можна зробити. Оздобити приміщення можна лише за пару годин, встановивши натяжні стелі в коридорі.

ПВХ-стелі — універсальне рішення для багатьох приміщень, а якщо говорити про приватний будинок і квартиру їх монтаж можна виконувати практично в кожній кімнаті. Для цього достатньо зв’язатися з майстрами компанії «Гарна Хата», які спеціалізуються на монтажі натяжних конструкцій.

Переваги та дизайн натяжних стель в коридорі

Натяжні стелі, виготовлені з ПВХ-плівки, відрізняються:

  • довговічністю;
  • простотою догляду;
  • екологічною безпекою;
  • вологонепроникністю;
  • стійкістю до високих температур.

У коридорі встановлюють матові, сатинові і глянцові натяжні стелі. Вибравши глянцевий варіант можна візуально розширити приміщення, завдяки дзеркальному відображенню простору, а сатиновий — робить приміщення вишуканим, за рахунок м’якого блиску. Крім того, в коридорі використовуються натяжні стелі з підсвічуванням або фотодруком.

Технологія фотодруку дозволяє нанести зображення, які відрізняються високою чіткістю, прекрасною передачею кольору і яскравістю. Вони не бояться вологи, ультрафіолету і не вицвітають з часом.

Монтаж натяжних стель в коридорі

Для того щоб встановити ПВХ-конструкцію, вам буде потрібна допомога фахівців. Для цього зверніться до майстрів «Гарна Хата». Ми виконуємо установку натяжних стель у Луцьку, а також інших містах України. Наприклад, можна замовити натяжні стелі у Львові або натяжні стелі у Рівному. Також наші роботи представлені в Європі — Італії, Польщі, Франції, Німеччини та інших країнах.

Для того щоб замовити натяжну стелю в коридор, просто розкажіть про свої побажання менеджеру компанії. Ми в зазначений термін виготовимо і встановимо ПВХ-конструкцію.
Завдяки багатому досвіду, використання якісного обладнання і матеріалів, монтаж стандартної натяжної стелі займає всього 2-2,5 години. Причому його можна виконувати як під час ремонту, так і по його завершенню. Після цього ваш будинок повністю зміниться.

Фахівці «Гарна Хата» виконують роботи будь-якої складності. Ми встановлюємо натяжні конструкції не тільки в приватних будинках і квартирах, але також медичних, освітніх і адміністративних будівлях, спортивних комплексах, храмах, торгово-розважальних центрах, готелях і ресторанах. У процесі роботи ми враховуємо всі архітектурні та функціональні особливості приміщення, тому натяжні стелі від «Гарної Хати» служать багато років. Додатковим підтвердженням цього є 10-річна гарантія на використовувану ПВХ-плівку і 3-річна — на обслуговування.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter