Натяжні стелі в залі, фото, ціна

Натяжні стелі в залі виготовляються зі спеціальної пластмаси, що забезпечує широкі можливості дизайну, вишуканих форм.

Вони ідеально гладкі й стійкі до деформації.
Візуально змінюють висоту приміщення.
Використані в інтер’єрі, дзеркальні стелі збільшують простір візуально.

Натяжні стелі виготовляються зі спеціальної дуже міцної плівки, яка розташована між алюмінієвими профілями і складаються, як правило, для стін у всіх приміщеннях.

Це дуже ефектне рішення для обробки стелі, що додають неповторний характер інтер’єру.

Сучасна альтернатива стелі з гіпсокартону

Натяжні стелі підходить для будь-якого типу інтер’єру. Вони дозволяють поєднувати різні стилі, в той час як їх зміст вкрай просте. Просто протріть поверхню стелі для підтримки і відновити стелю до своєї первісної форми. Різноманітність кольорів, відтінків і фактур стель може вразить навіть тих клієнтів що дуже вимогливі. Крім того, стелю можна роздрукувати своїм власним зображенням, малюнки або фотографії, а також використання різних видів освітлення (наприклад ,. Імітація “небо”). Створить Вам хороші візуальні ефекти і перетворить стелю в унікальний витвір мистецтва.

Натяжні стелі зал, потолки в залі фото

Повна пропозиція – від проектування до готового стелі

Виконати замовлення на проектування, поставку та монтування натяжних стель з індивідуальними клієнтами в компаніях і установах. Завдяки співпраці з дизайнерами надати повне сприяння в регулюванні стельового для конкретного будинку. Ми беремо до уваги специфічні характеристики будівлі, а також планованого декору, освітлення та меблів (наприклад, в історичних будівлях або незвичайним проектом.) – Таким чином, щоб підкреслити його унікальну атмосферу.

Високий престиж проектів
Досвідчені дизайнери, які організують натяжні стелі для наших клієнтів, забезпечення їх ідеальною підгонкою для стилю інтер’єру стелі. З широкого кола матеріалів з різними структурами і кольору (включаючи друковані) отримує унікальну текстуру і форму (у тому числі по діагоналі або хвилястою поверхнею натяжні стелі 3D). Якщо, однак, ви хочете вибрати натяжні стелі тільки для того, що це довговічно, але хочете зовнішній вигляд звичайної штукатурки, ми запропонуємо Вам матову плівку що набагато краще штукатурки або гіпсокартону.

Важливою частиною конструкції натяжної стелі є хороше освітлення. Завдяки йому, стеля буде виділеним, дасть ему правильний колір або отримає унікальний візуальний ефект (наприклад ,. зоряне небо).

натяжні стелі для залу

10 років гарантії

Довговічність стель найкраще свідчить довжини гарантії: у разі проектів, що реалізуються стель до 10 років! Гарантія дається на те що колір не змінитися і текстури матеріалу, з якого був зроблений стелю.

Економте час і оптимально використовуйте бюджет
Вимірювання, оцінка та консультації при виборі стелі з нами безкоштовно. Це знижує витрати і Ви платите тільки за те, що є досить необхідним: тобто, для стелі. Також заощадити ваш час. Ми робимо всю роботу – від вимірів для стелі, поки не буде встановлений в зазначеному приміщенні. Ми виконуємо, навіть незвичайні замовлення для будівель з значною площею (наприклад, басейнів, спортивних залів і банкетних залів).

Натяжні стелі актовий зал, фото

Обслуговування та постійна співпраця

Ми надаємо повну підтримку в плані обслуговування. Ми надаємо гарантійне обслуговування та післягарантійне обслуговування.

Для великих замовлень, ми зробили, знижку для вас. Завдяки змін в кімнаті на натяжній стелі Ви економите до 30% Ваших грошей.

Ми піклуємося про наші відносини з клієнтами. Тоді Ви можете отримати унікальні умови співпраці.

(9 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...