Натяжні стелі в навчальних закладах, школах

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Щодня мільйони студентів і школярів відвідують школи, ВНЗ і інші навчальні заклади. Тому не дивно, що на підтримку чистоти і порядку на цих об’єктах потрібно багато сил технічного персоналу. Це не кажучи про ремонт, який в тому чи іншому обсязі виконується щорічно. Однак щоб спростити процес реконструкції і зробити інтер’єр навчальних кабінетів, класів та інших приміщень більш сучасним сьогодні використовуються натяжні стелі.

Причини популярності натяжних стель в школі

Така стельова конструкція являє собою міцну ПВХ-плівку, яка відрізняється:

  • вологостійкістю;
  • довговічністю. Її термін експлуатації перевищує 10 років;
  • стійкістю до дії ультрафіолету;
  • прийнятною ціною;
  • швидкістю установки. Фахівці проводять монтаж натяжної стелі в класі всього за декілька годин.

Крім того, на поверхні ПВХ-плівки не з’являється конденсат, цвіль і спори гриба. Вона може бути виконана в різних кольорах, а також містити будь-які зображення, візерунки і фотографії, завдяки використанню технології фотодруку.

Натяжні стелі в школі — сертифікація

Оскільки в школі, саду та інших навчальних закладах перебувають діти, використання в них натяжних стель суворо регламентується законодавством. Тому при виборі виконавця для їх установки, важливо звертати увагу не на ціну, а перш за все на наявність дозвільної документації.

Компанія, яка буде виконувати монтаж натяжних стель в школі, повинна надати клієнту необхідні сертифікати. В іншому випадку в ході перевірки навчального закладу уповноваженими органами, якщо буде виявлено порушення, натяжні стелі в садку чи школі будуть демонтовані, а ви втратите гроші.

Натяжні стелі в школі від компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» протягом довгого часу займається установкою натяжних стель в Луцьку і інших містах країни. Зокрема, в школах, дитячих садках, яслах та інших навчальних закладах. У нашому штаті працюють досвідчені фахівці. В процесі реалізації проекту ми застосовуємо безпечні матеріали, сучасні технології та обладнання європейської якості. Але головне — у нас є всі необхідні документи, що дозволяють встановлювати натяжні стелі в школах. Крім того, ми пропонуємо розумні ціни на натяжні стелі в Луцьку і інших містах України та Європи.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter