Натяжні стелі Ковель

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Ковель – сучасне українське місто, жителі якого стежать за модними трендами в сфері ремонту, будівництва та архітектури. Тому багато ковельчан прикрашають свої будинки і квартири натяжними стелями. Також вони широко використовуються в оформленні ресторанів, кафе, піцерій і барів. Зверніть увагу на інтер’єр «Реноме», «Nashe Misto», «Стейк Хаус» та інших закладів. У багатьох з них використані натяжні стелі, які:

  • дозволяють візуально розширити приміщення;
  • гармоніюють з іншими оздоблювальними матеріалами;
  • легко підбираються за кольором;
  • можуть бути основною прикрасою інтер’єру.

Натяжні стелі в Ковелі дозволяють прикрасити будь-яке, навіть невелике і темне приміщення, головне для їх установки скористатися послугами фахівців.

Натяжні стелі (Ковель) від «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» на протязі багатьох років успішно встановлює натяжні стелі в Луцьку, Ковелі, Горохові та інших населених пунктах Волинської, Львівської областей, а також у країнах Європи.

Ми використовуємо в роботі спеціалізоване обладнання та якісні матеріали. Застосовувана нами ПВХ-плівка відрізняється екологічною безпекою, міцністю і широким асортиментом відтінків.

Крім того, натяжні стелі дозволяють легко втілити в життя всі побажання клієнта. Вони можуть бути багаторівневими, криволінійними і парящими. Також ви можете вибрати глянцеві, матові або сатинові варіанти з фотодруком і підсвічуванням.

Унікальні робочі характеристики стель натяжного типу дозволяють використовувати їх при оформленні віталень, спалень, дитячих кімнат, а також приміщень з підвищеною вологістю і температурою — ванних кімнатах і кухнях. Дивно, але таке натяжне покриття може вберегти вас від потопу, оскільки ПВХ-плівка не намокає, не пропускає воду і відрізняється великою міцністю. Тому навіть якщо вас затопили сусіди зверху, плівка ПВХ буде накопичувати воду, а майстер просто зіллє її і поверне стелі первісний вигляд.

Компанія «Гарна Хата» встановлює прийнятні ціни натяжних стель в Ковелі та інших містах, тому прикрасити свій будинок може кожен бажаючий. Для цього достатньо зв’язатися з нашими представниками за телефоном або відвідати офіс компанії.

Натяжні стелі – це недорогий, але ефективний спосіб зробити своє житло, офіс або інший бізнес-об’єкт сучасним і стильним на довгі роки. Термін експлуатації стельових ПВХ-покриттів складає більше 10 років.

Ознайомитися з нашими роботами ми пропонуємо у Фотогалереї натяжних стель, а підібрати відтінок і фактуру – в Каталозі кольорів. Ми успішно реалізуємо проекти будь-якого масштабу і складності – від установки натяжних стель у ванній до монтажу в спортивних комплексах, СПА- і розважальних центрах.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter