Натяжні стелі в будинках з бруса і каркасних будинках

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі в каркасних будинках і виготовлених з бруса — найбільш простий спосіб оздоблення приміщення. Дерево — один з кращих, до того ж натуральних матеріалів для оформлення будинку, але воно не позбавлене недоліків. Зокрема деревина боїться води і є гігроскопічною. Однак в будинку досить приміщень з підвищеним рівнем вологості — кухня, ванна, туалет і іноді басейн, тому про їх захист необхідно подбати заздалегідь. Для цієї мети багато хто використовує натяжні стелі в будинках з бруса і каркасних будинках. Їх популярність пояснюється хорошою вологостійкістю, яка захищає стельову поверхню із дерева від впливу конденсату.

ПВХ-стелі для каркасних будинків та інших об’єктів можуть бути виконані в різній кольоровій гаммі і навіть імітувати дерево. Для цього використовується фотодрук на натяжних стелях. Якщо ж ви віддаєте перевагу лаконічності в інтер’єрі, виберіть матове або глянцеве покриття, яке гармонійно вписується в інтер’єр.

Також натяжні стелі можуть бути встановлені не тільки в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, але і по всьому будинку — в залі, дитячої, спальні або передпокої.

Якщо ж стіни усередині обшити гіпсокартоном, будинок нічим не буде відрізнятися від цегляного або панельного. У такому інтер’єрі будуть органічно виглядати натяжні стелі будь-якого дизайну і кольору.

Стельові ПВХ-конструкції відіграють не тільки естетичну, але й практичну роль — вони дозволяють приховати балки і дерев’яні перекриття, а також вентиляційне обладнання, електричну проводку та інші комунікації.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter