Натяжні стелі в ресторані, кафе, барі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Відвідуючи ресторан або кафе, гості звертають увагу не тільки на кухню, а й на внутрішній інтер’єр. Мало хто з відвідувачів прийде в заклад повторно, якщо оздоблення залу буде далеко від досконалості. З іншого боку власники бізнесу розуміють, що якісний ремонт і оформлення інтер’єру виллється в значні фінансові витрати і прагнуть зекономити. Однією з можливостей заощадити і, разом з тим, ефектно оформити стельовий простір є використання натяжних стель. У їх виробництві використовують міцну і тонку ПВХ-плівку, яка дозволяє створити ідеально рівну поверхню.

До переваг використання натяжних стель в ресторанах і кафе відносять:

  • відсутність необхідності закриття залів на довгостроковий ремонт. Установка конструкції здійснюється за кілька годин. Точний час монтажу визначається площею приміщення і складністю конструкції;
  • можливість приховати в підстелевому просторі комунікації — повітроводи, кабелі та ін.;
  • відсутність необхідності вирівнювання стельової поверхні;
  • різноманітність кольорів і декору ПВХ-плівки.

Сьогодні в ресторанах можна зустріти різні варіанти натяжних стель – парящі, багаторівневі, з фотодруком і підсвічуванням. Дуже ефектно виглядають натяжні стелі зоряне небо, які стануть родзинкою вашого ресторану і крім хорошої кухні привернуть відвідувачів в ваш заклад.

Переваги натяжних стель в ресторанах

ПВХ-конструкції виглядають ефектно і в той же час:

  • є гіпоалергенними;
  • не бояться води, вогню;
  • на їх поверхні не утворюється цвіль, гриби і не з’являється конденсат;
  • відрізняються простотою догляду;
  • є довговічними — натяжні стелі зберігають свої властивості і зовнішній вигляд більше 10 років.

Крім того, вони не бояться ультрафіолету і не втрачають колір під впливом сонячних променів.

Замовити натяжні стелі для ресторану в компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» здійснює виробництво та установку натяжних стель в Луцьку і інших містах країни, а також Європі. Висока якість виконання робіт, унікальність застосовуваних нами технологій і надійність використовуваних матеріалів і устаткування дозволили нам завоювати довіру серед клієнтів. Наші роботи можна зустріти в ресторанах, дитячих садках, школах, лікарнях, церквах, будинках і квартирах, а також на інших об’єктах. Ми легко справляємося зі складними проектами і нестандартними побажаннями клієнтів. Якщо ви хочете встановити натяжні стелі в ресторані, ми з радістю допоможемо вам.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Виконані роботи
Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter