fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

3D стелі Криволінійні та з фотодруком
Прорахунок ціни

Бути першими на ринку з новинками  – завжди було метою і принципом діяльності, нашої фірми Гарна хата. Так, ми за технічний прогрес! Більш того, ми активно користуємося його результатами, у своїй роботі.  Завжди, готові запропонувати нашим  клієнтам, свіжі та оригінальні ідеї оформлення інтер’єру. Одна з таких ідей – установка 3D натяжних стель в м. Луцьк, Ковель (по Волинській області та Європі). Сьогодні, це модно, сучасно і дуже неординарно. Якраз, саме те, для кого звичайні стелі не цікавлять.

Натяжні стелі 3D з об’ємними конструкціями дозволяють приховати будь-які нерівності базової стелі (балки, швелера), а також комунікації значних розмірів (короба вентиляції, коробки і системи управління освітленням).

Незважаючи на свою неординарність  подібні об’ємні  конструкції, практично універсальні. Встановити їх можна:

  •  в магазинах і торгових центрах;
  • в ресторанах, нічних клубах, кафе;
  • в офісах;
  • в спальних, дитячих, віталень, кухнях і ванних кімнатах, квартир і приватних будинків.

Як бачите, область застосування 3D стель, більш ніж широка. І, при правильно підібраному зображенні і якісному монтажу від Гарна хата, вони стануть родзинкою, навіть самого простого інтер’єру.

Фірма Гарна хата  пропонує Вам установку, цих сучасних і ефектних стель, за приємними цінами! Не пропустіть можливість, наочно переконається в тому, як проста ПВХ – плівка, в руках професіоналів, здатна створити у Вашому будинку, щось особливе, індивідуальне і чаруюче!

Натяжна стеля 3D система дозволяє необмежені можливості підганяти стелю в 3D для будь-якого розміру приміщення. Натяжні стелі в стилі 3D виготовляються за німецькою технологією і імітують вигнуті краї і точно слідує вимогам наших клієнтів. Натяжні стелі 3D встановлю.ться на хвилясті рами, який створює ідеальний, а також персональний зовнішній вигляд. Тепер можна створювати будь-яку нову концепцію 3D форм, зігнутість рам, країв, також можна створити монтаж натяжних потолків 3D в акустичних аудиторіях, залах.

Акустична ізоляція може бути також встановлена в задній частині 3D натяжної стелі, щоб поліпшити акустичне середовище якщо потрібно. Часто нас просять рекомендації щодо встановлення натяжних стель. Так от щодо монтажу натяжної стелі в акустичних аудиторіях, залах. Ми пропонуємо мікро-перфоровану обробку, щоб кімната або великий зал, з великими розмірами придбав акустичні результати. Мікро-перфорація доступна в великій кількості кольорів і обробки.

3D натяжні стелі в басейні, дизайн стелі.
Якщо ви хочете спроектувати басейн в 3D або оновити існуючий басейн? Хочете знати більше про те як правильно встановити натяжну стелю в 3D? Гарна Хата тут, щоб дати Вам кращі поради стель для басейнів.

3D Дизайн стель

3D стельові конструкції можуть імітувати зміни загального вигляду при денному світлі. Це створить хвилястий ефект в басейні для імітації води. Ці стельові конструкції ідеально підходять для звукопоглинання саме в басейні. Це має дуже хороший дизайн освітлення і красиву атмосферу світла, що робить елегантну обстановку. Тому щоб правильно поставити натяжні стелі, необхідно щоб в басейні не велися паралельно роботи з штукатуркою або фарбуванням або обробкою стін. Тому це може повпливати на структуру 3D натяжних стель. Спочатку потрібно зробити монтаж натяжної стелі, а потім вже все оздоблювальні роботи.

Декоративний Синій Колір, Дизайн Басейну.

З декоративним блакитним кольором, дизайн басейну буде імітувати мерехтіння та блиск. Хмарно синій колір в басейні 3D натяжної стелі з водою котра буде знаходиться в самій будівлі, буде переливатися і залучати вам нових відвідувачів.

Crystal Design 3D натяжних стель.

Кришталевий колір 3D натяжних стель в басейні виглядає чарівно і елегантно і пропонує розкішне місце. Наша дизайн-команда здатна забезпечити персоналізований Crystal design.

Особливий ефект в приміщенні. Натяжні стелі 3D з фотодруком  і конструкціями створюють відчуття живого відкритого простору. Приміщення світлішає, а ви не перестаєте дивуватися і радіти, милуючись стелею.

Використовуючи спеціальний принтер з роздільною здатністю,  об’ємне зображення можна наносити як на плоскі, так і на різнорівневі натяжні стелі. Для точного відтворення картинки потрібно, щоб виконана вона була в електронному форматі і оброблена з використанням комп’ютерної техніки.

Тематика зображень залежить від призначення приміщення і бажання замовника. Найпопулярнішими є теми неба і космосу, пейзажі, збільшені зображення квітів, метеликів. Також практикується те , що клієнти хочуть бачити у себе над головою стелю з фотографією – власною або близької людини.

Натяжні стелі 3D з фотодруком  відрізняються від звичайних натяжних полотен:

  • Покриття з малюнком можна мити і чистити, тому натяжні стелі з 3D фотодруком дуже практичні і довговічні.
  • Зносостійкість покриття дозволяє йому витримати багаторазову чистку. Полотно не тьмяніє від сонячного проміння, його колір не змінюються від підвищеної вологості і перепадів температур.
  • Робиться з декількох полотен.

Важливо!  Незважаючи на ефектність і здатність візуально розширювати простір, натяжні стелі з ефектом 3D фотодрук  можна встановлювати не в будь-якому приміщенні. Невелика кімната з невисокими стелями буде здаватися ще менше, якщо в ній змонтувати таку складну конструкцію, яка вимагає пристойного запасу по висоті.

Поділитись з друзями:
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди