Натяжні стелі Apply (з перфорацією)

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Перфоровані  натяжні стелі від Гарна хата – це новий вид конструкції, при якому перфорації мають різний діаметр і можуть розташовуватися в будь-якому довільному порядку, створюючи оригінальні художні варіації.

Максимально відчути всі принади перфорованих ( різьблених) натяжних стель можна, звичайно ж, разом з вмонтованим освітленням. Коли LED освітлення монтується  під TRS плівку  – то  світло надходить крізь отвори.  Особливо ефектно виглядають при цьому глянцеві стелі.

Слід також зазначити багатошарові перфоровані натяжні стелі, в яких через отвори першого шару видно другий.

Ми пропонуємо, Вам – різьблені натяжні стелі. Ця технологія, дозволяє створювати нові роботи в обробці стелі. Інженери нашої компанії розробили та підготували унікальне обладнання, ретельно продумали технологію процесу, результатом якого можуть бути прості або складні вирізи на полотні. Технологія натяжних стель APPLY, являє собою поєднання тканини із зрізаних і цілих отворів у вигляді крил, які розташовані разом або окремо на різних рівнях. Такі стелі вважають революцією, проривом в світі декору. Раніше ніхто навіть не міг собі уявити, натяжні стелі з вирізами, і навіть не намагалися перетворити їх в мистецтво.

Зона стель, виконана в цій технології, надає інтер’єру тривимірного вигляду і дозволяє зробити його унікальним. Беручи до уваги ваші побажання дизайнер робить модель фігури для майбутньої стелі  з перфорацією. Це можуть бути будь-які з хаотичних отворів різної форми і розмірів або отворів, розташованих у вигляді малюнка (квіти, спіралі ).

На сучасному ринку натяжних стель Гарна Хата представляють широкий спектр технологій: класичні, з малюнком, багаторівневі структури. Натяжні стелі APPLY створені спеціально для творчих людей, які шукають щось незвичайне, новий аромат для створення інтер’єрів.

Останні тенденції в світі моди диктують тенденції дизайну інтер’єру. На світових дефіле стали популярними лазерне гравірування, декоративні вирізи на одязі та аксесуарах. Враховуючи тенденцій в моді, сучасні дизайнерські ідеї, та можливості втілення сучасних технологій прийшли до рішення про створення нового стилю.

Наша система стель натяжних APPLY дозволяє: розробити незвичайний дизайн і композицію, виконати заглиблення різних розмірів і форм, створити багатошарову незвичайну систему з використанням різних кольорів і текстур, створити високохудожню стелю, створити світло художньої стелі. Такий стиль допоможе вибрати гармонійне поєднання кольорів плівки.

Перед встановленням стель натяжних APPLY, після розгляду всіх «за» і «проти», вам необхідно прийняти рішення про їх точну форму та структуру. В цьому випадку, потрібно врахувати всі архітектурні особливості приміщення. Ви можете вибрати готовий проект, орієнтуючись на фотографії в онлайн-каталозі або створити його самостійно. Тільки для успішного дизайну форма стелі повинна відповідати загальному стилю приміщення. Таким чином, в одній кімнаті з класичними меблями і масивною кришталевою люстрою, стеля в сучасному стилі буде виглядати недоречно.

Ще одна порада, не копіюйте сліпо вже готовий дизайн, який можна знайти в інтернеті або друкованих виданнях. Постарайтеся проявити фантазію. Стеля вашого власного дизайну, буде радувати вас більше, ніж із скопійованого шаблону. Ви можете взяти різні частини з різних конструкцій і зробити з них щось особливе. Якщо не вистачає власної фантазії і художньої уяви, зверніться до дизайнера. Така робота коштує не дуже дорого, але результат залишиться з вами на протязі багатьох років, і ви будете точно знати, що такої стелі немає ніхто.

Наша компанія пропонує тільки кращі рішення, які пройшли випробування часом. Ми використовуємо матеріали і аксесуари найбільш відомих виробників в світі. Наш досвід дозволяє нам реалізувати оригінальніші і складні завдання. Для нас немає нічого неможливого.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter