Встановлення, монтаж натяжної стелі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ
ЕТАПИ ВИКОНАННЯ РОБІТ

ПВХ-плівка — один з популярних видів оформлення стельового простору в сучасних квартирах, приватних будинках та інших об’єктах. Завдяки широкому асортименту, формі і можливості використання підсвічування, вона ідеально вписується в інтер’єри, виконані в класичному, бароковому, скандинавському, мінімалістичному стилі, а також арт-деко, лофт тощо.

Однак важливо не тільки подбати про якість виготовлення, але й правильність установки натяжної стелі. Для цього необхідна допомога фахівців, оскільки тільки майстри з необхідними знаннями та досвідом можуть виконати роботи якісно і гарантувати довговічність конструкції. Крім того, важливо використовувати спеціалізоване обладнання та практичні матеріали.

Устаткування для монтажу натяжних стель

Для установки ПВХ-стель на різних етапах застосовуються спеціальні інструменти. Так під час замірів і монтажу використовується лазерна чи звичайна рулетка та інші прилади. Точність вимірювання надзвичайно важлива при виконанні робіт.

Також для монтажу застосовується перфоратор або шуруповерт, за допомогою якого кріпиться профіль для майбутньої стелі. З метою виявлення в стінах електричних проводів і труб незамінним є металодетектор. Він дозволяє попередити пошкодження магістралей в процесі роботи.

І нарешті, для монтажу якісного натяжної стелі необхідна теплова гармата. З її допомогою полотно розправляється, після чого закріплюється на профілі.

Етапи виконання робіт

При установці натяжної стелі фахівці дотримуються певної послідовності виконання робіт.

На першому етапі майстри виконують виміри приміщення, що дозволяє точно розрахувати розмір майбутньої стелі. Потім після розкрою натяжну стелю доставляють на об’єкт.

На наступному етапі майстри розмічають місця кріплення майбутнього профілю і виконують підготовку полотна. Для цього ПВХ-плівку нагрівають тепловою гарматою і розправляють, після чого виконують установку натяжної стелі. Плівку фіксують на багеті по кутах, після чого розтягують по діагоналі і заправляють по всьому периметру багета.

Однак це базова технологія. Вона може відрізнятися при облаштуванні багаторівневої або парящої конструкції, якісної натяжної стелі з підсвічуванням і ін.

Установка натяжних стель в компанії «Гарна Хата»

Наша компанія здійснює монтаж ПВХ-конструкцій різної складності. Ви можете замовити установку натяжної стелі з 3D фотодруком, криволінійної, TRS, Deko тощо.

У роботі ми використовуємо виключно якісні матеріали та обладнання, що дозволяє гарантувати довговічність і практичність виконаних компанією стель. У нашому портфоліо натяжних стель сотні реалізованих проектів різного рівня складності. Ми виконуємо монтаж натяжних конструкцій в:

  • приватних будинках і квартирах;
  • ресторанах, готелях і кафе;
  • дитячих садках, яслах, школах;
  • медичних і оздоровчих установах тощо.

Звертайтеся в «Гарна Хата»! Ми будемо раді зробити ваш будинок або офіс стильним та затишним.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter