fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Прорахунок ціни

Знижка 5% на натяжні стелі

✱ Хочете стильну та зручну натяжну стелю у своєму будинку? Вигідна пропозиція від “Гарна хата” – знижка 5% на натяжні стелі!

✱ Натяжні стелі – це не тільки красиво, але й практично. А ще з такою пропозицією натяжні стелі стають ще й доступнішими.

Наші роботи

На сьогоднішній день басейн в приватному будинку є цілком звичним явищем. Проте як і раніше виникає безліч питань по його оздобленню. Якщо зі стінами і підлогою все більш-менш зрозуміло, то облаштування стельового простору викликає безліч питань.

Сьогодні ми пропонуємо вам поговорити про те, якою повинна бути стеля в басейні. Це дозволить вам обрати оптимальні оздоблювальні матеріали, які відповідають всім вимогам безпеки і відрізняються довговічністю.

Основні вимоги, які пред’являються до стелі в басейні

Приміщення з басейном має свій унікальний мікроклімат. Для нього характерним є підвищений рівень вологості і температурні перепади. Тому для облаштування стелі необхідно вибрати матеріал, який:

  • не боїться води;
  • не збирає на своїй поверхні конденсат;
  • є довговічним і пожежобезпечним;
  • забезпечує простоту монтажу і догляду;
  • дозволяє приховати різні комунікації і попередити вплив на них води;
  • є естетично привабливим.

Всіма цими якостями володіють натяжні стелі.

Натяжні стелі в басейні – оптимальний вибір

Натяжні стелі, виготовлені з якісної ПВХ-плівки, є вологостійкими. Тобто, вони не схильні до негативного впливу води, і появи цвілі чи грибка. Крім того, такі стелі не збирають на своїй поверхні конденсату.

ПВХ-плівка розрахована на тривалий час експлуатації. При дотриманні нехитрих правил догляду, вона служить 10 і більше років. Таку стелю можна мити 1-2 рази на рік слабким мильним розчином, використовуючи м’яку тканину з мікрофібри. Щоб уникнути появи розводів поверхню рекомендують насухо витирати м’яким матеріалом.

Крім того, установка натяжної стелі не викликає складнощів у фахівців і виконується протягом декількох годин. Точний час монтажу залежить від площі роботи. Цікаво, що її можна використовувати в приміщеннях будь-якого розміру.

За допомогою натяжної стелі фахівцям вдається приховати і захистити від агресивного впливу вологи всі комунікації, які повинні бути в басейні – систему повітропроводів, електропроводку та ін. Також вона відрізняється естетичною привабливістю і легко гармонує з іншими оздоблювальними матеріалами, використаними в оформленні приміщення.

Установка натяжних стель в басейні компанією «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» успішно встановлює французькі стелі на об’єктах різного призначення і площі, в тому числі в басейнах. Більшість реалізованих нами проектів представлені в розділі Фотогалерея натяжних стель.

Ми швидко та якісно виконуємо установку натяжної стелі в Луцьку та по Волинській області, використовуючи в роботі довговічні та екологічно безпечні матеріали відомих виробників.

Прорахунок ціни
Каталог кольорів
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди