Натяжні стелі зоряне небо Starpins (зірочки)

NEW! Натяжні стелі з ефектом зоряного неба, можна створити за допомогою нової технології монтажу Starpins.  Світлопровідні шпильки “Starpins” – доступна альтернатива оптоволокневої  технології при створенні ефекту «Зоряного неба».

Розрізняються зіркові шпильки “Starpins” за кольором: безбарвний, жовтий, зелений, червоний, синій. Ні для кого не секрет, що створення ефекту «зоряного неба» в оформленні – це технічно складне і досить дороге заняття. Але ми пропонуємо унікальне рішення даної проблеми, а саме – світлопровідні  шпильки “Starpins”, які не поступаються в якості і в простоті встановлення в порівнянні з оптоволокневою технологією.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Заповніть поля і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на ваші запитання

За натяжною стелею формується світлодіодне освітлення, тоді в саму плівку робляться проколи шпильками  “Starpins”  на різних відстанях формуючи малюнок чи хаотичність. Натяжні стелі Starpins – важливою перевагою  є можливість самостійно формувати малюнки будь-якої складності, що дозволяє реалізувати найцікавіші і незвичайні ідеї.  Розташувати зірки можна як сузір’ями, галактикою, так і візерунками або кольорами.

Переваги зоряного неба Starpins від інших способів створення зоряного неба з оптоволокна:

  • коштує таке небо в два, а то і три рази дешевше
  • час, який займають монтажні роботи, в цілому скорочується приблизно на одну годину;
  • його універсальність дозволить зробити монтаж на будь-який вид стелі.
  • є можливість самостійно формувати малюнки будь-якої складності.
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...