Теплозберігаючі натяжні стелі

Заощадження до 20% тепла
ПРОРАХУНОК ЦІНИ

теплий дімОдне з актуальних питань в міжсезоння і зимову пору року — як ефективно обігріти приміщення, без збільшення комунальних платежів? Хтось користується різними обігрівачами і спліт-системами, оплачуючи щоразу все більшу суму за електрику, інші люди одягаються тепліше … Однак є більш ефективний і економічно вигідний спосіб збереження тепла в будинку або квартирі — установка теплозберігаючих натяжних стель.

Напевно, ви завжди знали, що натяжні стелі — це красиво, відносно недорого і швидко. Однак сучасні технології не стоять на місці і сьогодні з’явилися термозберігаючі ПВХ-плівки, які працюють цілий рік.

Вони зберігають тепло в холодну пору року і не впускають спеку влітку. В результаті 365 днів в році у вас в квартирі буде комфортна температура і мікроклімат.

Відмінності і переваги теплозберігаючих натяжних стель

На відміну від звичайного полотна теплозберігаюча плівка ПВХ має велику щільність і товщину. Це дозволяє довше утримувати тепло в холодну пору року. Навіть до початку опалювального сезону в квартирі буде набагато тепліше, ніж у сусідів або друзів.

Також установка теплозберігаючої стелі буде розумним рішенням для власників приватних будинків, оскільки це дозволить знизити витрати енергоресурсів, а отже розмір комунальних платежів.

Крім того, плівка широко використовується в громадських і державних організаціях, розважальних центрах та спортивних комплексах. Вона дозволяє забезпечити комфорт відвідувачів і обслуговуючого персоналу закладів.

Однак щоб ефективність дійсно була відчутною, необхідно встановити натяжні стелі у всіх приміщеннях будівлі. Було доведено, що в цьому випадку збереження тепла підвищується на 15-20%.

Енергозберігаючі стелі можуть бути матовими і глянцевими. На них також як і на звичайну плівку, можуть наноситися малюнки за допомогою технології фотодруку і монтуватися підсвічування. Також за вашим бажанням можна встановити енергозберігаючі натяжні стелі:

  • багаторівневі;
  • ширяючі;
  • Double Vision 1 і 2, та ін.

Установка енергозберігаючих натяжних стель фахівцями «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» займається виготовленням і установкою натяжних стель, використовуючи в роботі інноваційні технології. Зокрема ми виконуємо монтаж теплозберігаючих ПВХ-полотен. Подібні глянцеві і матові натяжні стелі у Луцьку вже встановлені в басейні і тренажерному залі. Власник і відвідувачі оцінили ефективність їх застосування.

Ви можете замовити установку енергозберігаючого натяжної стелі у Львові, Володимир-Волинському або натяжних стель в Рівному. Ви переконаєтеся в їх:

  • ефективності;
  • естетичній привабливості;
  • довговічності;
  • простоті догляду.

Фахівці «Гарна Хата» використовують в роботі якісне обладнання та матеріали, що дозволяє надавати гарантію — 10 років на плівку і 3 роки на роботу.

З нашою допомогою ваші комунальні платежі стануть менше, а у будинку буде панувати затишок.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter