Натяжні стелі Рівне

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі Рівне є дуже популярним рішенням  у дизайні сучасності та  надає будь-якому  інтер’єру, привабливого та унікального зовнішнього вигляду. Це ідеальне рішення  для використання як у просторих офісах  так і в приватних будинках. Технологія використання натяжної стелі, виконує безліч функцій одночасно може зробити нижчим занадто високий інтер’єр або закрити установки, розміщені під натяжною стелею. Натяжні стелі Рівне використовуються як декоративний елемент, який створює об’ємний простір і новий погляд на інтер’єр. Досконало гладка, стійка до деформації натяжна стеля Рівне створює ефект покриття скла, використовуючи дзеркало, як структуру, і миттєво змінює інтер’єр через простоту передачі різних форм, відповідно до вимог будь-якого клієнта.

Сучасні натяжні стелі дозволяють розробити дизайн простору в будь-якому стилі, що дає змогу архітектору проявити свою творчість. Залежно від типу, натяжні стелі Рівне, характеризуються високим коефіцієнтом звукопоглинання і світловідбивання, що робить їх приємними для візуального і акустичного сприйняття. Для виготовлення використовуються тільки безпечні для здоров’я і навколишнього середовища матеріали. Застосування спеціальних типів стель може суттєво знизити енерговитрати будівлі. Натяжні стелі Рівне не тільки створюють унікальні візуальні ефекти, але й узгоджуються з нормами безпеки у використанні, тим самим покращуючи комфорт.

Натяжні стелі Рівне прекрасно виглядають в будь-яких приміщеннях, а саме: в школах, адміністраціях, спортивних залах і спорудах, призначених для роздрібної торгівлі. Найпопулярніше ця технологія застосовується  у готелях та  закладах харчування, охорони здоров’я і виробничих об’єктах. А також у приміщеннях, де потрібне звукопоглинання, стійкість до вологи, гігієна та вогневитривалість.

Матеріали, що використовуються для виготовлення натяжних стель Рівне, значно прискорює процес їх встановлення. Складність системи дуже впливає на зовнішній вигляд натяжної стелі. Ми пропонуємо системи різного дизайну: видимого, частково видимого або прихованого. Раді запропонувати Вам консультації при виборі типу конструкції.

Натяжні стелі Рівне виробляються з полівінілхлоридної плівки чи тканини з поліефіру, натягнуту на спеціальний багет. Рамка  може кріпитися на основній стелі чи по периметру стін.Всі кріплення поділяються на: видимі та приховані. Потім натяжну стелю Рівне нагрівають тепловою гарматою до 65 ° С і вище.При цьому матеріали, з яких виробляються  натяжні стелі стають еластичнішими, і дуже добре піддаються деформації. Саме така властивість застосовується при встановленні. Установка натяжної стелі Рівне потребує небагато часу, а саме монтаж може здійснюватись  і на етапі ремонту,  і в житловому приміщенніі. Тому власникам житла не потрібно позбуватися від будівельних відходів і переставляти або виносити меблі.

Монтаж систем натяжних стель Рівне є двох видів – гарпунна і клинова . Коли використовують гарпунну систему монтажу, на першому етапі роблять ретельні заміри стелі. Далі, беручи їх за основу,  натягується полотно гарпуном з жорстким бортом . Гарпун потім вставляється у рамку. Головною перевагою саме цієї системи в тому, що на початку роботи полотно  натяжної стелі менше за площу існуючої стелі, а згодом, у процесі роботи теплової гармати, воно розтягується і приймає потрібний розмір.

Наша команда складається з кваліфікованих працівників, які приймають навіть самі незвичайні замовлення для установки натяжних стель, забезпечуючи тим самим якість і надійність будь-якої роботи.

Високоякісні натяжні стелі Рівне шукайте у Нас!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter