Фото натяжні стелі Турійськ

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

глянцеві натяжні стелі ТурійськКласичні і колись дуже ексклюзивні підвісні стелі, з гіпсокартонних плит поступово відходять. Набувають все більшої популярності натяжні стелі Турійськ. Провідні спеціалісти застосовую нові і більш досконалі технології.

Традиційні стелі мають багато дефектів і ряд обмежень: профілі установки, важкий диск, брудний процес шліфування і тривалий час сушіння, що забирає наповнювач, який призначений, щоб приховати будь-які недоліки. Класичні підвісні стелі не підходять для приміщень з підвищеною вологістю, оскільки матеріал, з якого вони зроблені, добре вбирає воду, як губка, в результаті чого відбувається опадання шпаклівки і штукатурки. Натяжні стелі Турійськ відповідають за естетику та продуктивність систем.

У технології сучасних натяжних стель Турійськ можна прослідкувати тільки матові натяжні стелі Турійськпереваги. Найбільшою з них є універсальність та унікальність. Багатство кольорів, фактур, систем освітлення, а також можливість створення будь-якого дизайну дає необмежені можливості в процесі створення інтер’єру. Єдиним обмеженням є уява клієнта, тому що наша команда готова до втілення в життя чого завгодно. Установка проходить швидко (стандарт близько 5годин) і чисто, так як вона не вимагає надмірного проколювання поверхні, до якого будуть монтуватися профілі. Унікальна структура матеріалу, дозволяє заощадити кошти за рахунок збереження тепла в приміщенні і зменшити звук, що дає незвичайний комфорт. Будь-який дефект, викликаний затопленням зникає після сушки, так як матеріал дуже легко повертається до своєї первісної форми. Завдяки неймовірній пластичності матеріалу ми здатні створити будь-яку просторову форму. Таким натяжна стеля Турійськчином, ми можемо домогтися унікального і вражаючого ефекту, якого у випадку традиційних стель неможливо досягти.

Вони не містять будь-яких хімічних речовин, тому вони безпечні для користувачів і навколишнього середовища. Вони на 100% дозволяють вам піклуватися про наше довкілля, на відміну від інших стель, котрі створюють сміття, яке буде розкладатися до 1000 років.

Натяжні стелі Турійськ є найпростішими і швидкими технологіями в реалізації стель з мінімальною підготовкою внутрішньої збірки. Вони ідеально підходять, щоб оновити кімнату, щоб вона проходила від стіни до стіни на класичних пластикових профілях – швидко, просто і дуже чисто. Такі стелі повністю економічний варіант.

Натяжні стелі Турійськ характеризуються широким спектром переваг. Їх дуже швидко можна встановити (протягом декількох годин). Безперечною перевагою є гарантія, яку надає наша компанія і набагато збільшується опора стелі, а також ми ліквідовуємо всі дефекти стелі, тріщини, подряпини і будь-які інші порушення.

натяжні стелі в Турійськунатяжні стелі ТурійськІнші переваги натяжних стель Турійськ є, те що вони стійкі до ударів і вібрацій, водонепроникні, антистатичні (пил не осідає на них), і немає необхідності їх фарбувати – таким чином така стеля є довгостроковим рішенням і не вимагає додаткових витрат. Також важливою перевагою є сила навантаження стелі: вона може, тримати 100 кг води на м2, залишаючись при цьому надлегким елементом (його вага становить менше 200 г / м2), що не обтяжує стелю або дах.

Додаткові переваги натяжних стель Турійськ: сейсмічність (стійкість до вібрацій), а також можливість висвітлити всю поверхню. Стелі нашої компанії сертифіковані, пожежо-безпечні, можуть приймати будь-яку форму (плоскі, овальні, арочні, просторові, подрібнені або багаторівневий), і можуть взаємодіяти з будь-яким освітленням.

Якість нашої продукції забезпечують кваліфіковані працівники!

 

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter