Натяжні стелі в лікарнях, медичних закладах

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Оцінити натяжні стелі у Луцьку, встановлені компанією «Гарна Хата», змогли не тільки власники приватних будинків і квартир, а й фахівці сектора освіти і охорони здоров’я. Сьогодні в багатьох поліклініках, лікарнях і приватних лікувальних закладах встановлені натяжні ПВХ-конструкції.

Вибір плівки в якості оформлення стелі в лікарнях пояснюється не тільки естетичною привабливістю, але також:

  • екологічною безпекою;
  • вологостійкістю;
  • простотою догляду;
  • пожежною безпекою.

Ці фактори дуже важливі в лікувальних закладах. На поверхні ПВХ-стель не збирається конденсат, не утворюються спори грибів і цвілі. Крім того, вони відрізняються простотою догляду — достатньо раз в декілька місяців (залежно від санітарно-гігієнічних норм в лікувальних установах) виконувати сухе або вологе прибирання натяжних стель. Для цього використовують фланелеву серветку і звичайну воду.

Оформлення натяжних стель в лікарнях

У лікувальних закладах можна встановлювати натяжні стелі глянцеві, сатинові або матові. Причому варіанти колірного оформлення можуть бути різними. Крім того, популярні натяжні стелі з візерунками.

Холи, зону ресепшена або реєстратури можна оздобити, використовуючи плівку з фотодруком і навіть підсвічуванням. Все залежить від вибору клієнта. Однак перш ніж замовити натяжні стелі необхідно вибрати надійного виконавця.

Натяжні стелі в лікарнях від компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» пропонує свої послуги з установки натяжних стель у Луцьку і інших містах країни. Ми співпрацюємо з приватними клієнтами та організаціями. За роки нашого існування фахівці встановили натяжні стелі в дитячих садках, школах, лікарнях, приватних клініках, санаторіях громадських закладах, кафе і ресторанах, а також церквах і спортивних центрах.

У роботі ми застосовуємо якісну плівку, використовуємо передові технології і європейське обладнання, що дозволяє гарантувати швидкість установки натяжних стель в лікарнях і на інших об’єктах.

Звертаємо вашу увагу на те, що у нас є всі необхідні санітарні та пожежні сертифікати, що дозволяють установку натяжних стель в лікарнях та інших державних структурах.

Ознайомитися з нашими роботами ви можете в фотогалереї, а отримати консультацію — зателефонувавши фахівцям по телефону або завітавши до офісу компанії. Також ви можете викликати майстра, який виїде на об’єкт, зробить необхідні виміри і допоможе визначитися з типом і дизайном натяжної стелі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter