як уникнути неприємностейСьогодні в дитячих садах, школах, яслах та інших закладах встановлюються натяжні стелі. Причому багато подібних організацій, вибираючи підрядника, звертають увагу на вартість матеріалів і майбутній дизайн натяжної стелі, але зовсім забувають перевірити наявність у виконавця сертифікатів. Однак згідно з чинним законодавством компанії, які виконують монтаж натяжних стель в школах і інших дитячих закладах, повинні пройти відповідну сертифікацію. В іншому випадку стелі з ПВХ будуть демонтовані.

На сьогоднішній день багато шкіл і дитячих садків в Україні можуть залишитися без натяжних стель, оскільки уряд почав демонтаж тих конструкцій, які не відповідають вимогам, що пред’являються. Так в Одесі було перевірено 85 навчальних закладів, з яких лише 50 мали відповідні сертифікати. Натяжні стелі в тих об’єктах, які не відповідають вимогам, будуть зняті під час літніх канікул.

Компанія «Гарна Хата» пропонує представникам дитячих закладів Луцька провести установку сертифікованих натяжних стель. У нас є всі необхідні дозвільні документи, що підтверджують пожежну і екологічну безпеку стельових конструкцій, а також сертифікати на їх монтаж в дитячих закладах. Крім того, ми застосовуємо в роботі якісну ПВХ-плівку і європейське обладнання.

пожежний сертифікат на натяжні стелі

пожежний сертифікат на натяжні стелі2

пожежний сертифікат на натяжні стелі3

пожежний сертифікат на натяжні стелі4

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Заповніть поля і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на ваші запитання