Глянцеві натяжні стелі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Глянцеві натяжні стелі – новинка в дизайні інтер’єру. Вони роблять будинок не лише красивим і сучасним, але й зручним та функціональним. Установка глянцевих стель стала стильним і практичним рішенням для будь-якого приміщення, як житлового, так і офісного. Основні переваги натяжних глянцевих стеля – звісно краса та легкість процесу установки. Окрім того, така стеля є екологічно безпечною, не загрожує здоров’ю, також під час встановлення немає пилу і купи сміття. Тому натяжні стелі можуть встановлюватися як під час, так і після виконаного ремонту. Це може бути виконано у зручний для вас час.

Технологія кріплення завжди залежить від матеріалу, який використовується у самій плівці. Основні технології встановлення та виконання монтажних робіт включають наступні чотири етапи: встановлення монтажного профілю, процес проведення електрики і прокладки комунікацій, монтаж самої натяжної стелі, установка світильників.

Тканина, через свою гнучкість повинна бути трохи менша, аніж площа потрібної стелі. По причині розширення під час монтажу приблизно на сім відсотків. Наступний етап – встановлення профілю по периметру кімнати. Після цього глянцеві стелі кріпляться до монтажного профілю за допомогою високої температури. Спеціальний прилад нагріває плівку до шестидесяти градусів за Цельсієм та підтримує цю температуру до завершення установки стелі.

Цю операцію повторюють для кожної діагоналі, а на кутках на периферії стелі. Всі необхідні елементи легко вбудовуються профіль. Після охолодження плівка розтягується, стеля стає ідеально рівною, гладкою. Процес встановлення стелі виключає її провисання. Сучасні метод дозволяють розбирати і повторно натягувати стелю, не пошкоджуючи покриття.

Великою перевагою є екологічність, чистота, безпека стелі. Глянцеві стелі захищають від потопу, вони здатні затримати велику кількість води.
Необхідно обирати плівку високої якості і відомого виробника, щоб уникнути проблем в процесі експлуатації стелі. На виріб також має надаватися гарантія і післягарантійне обслуговування. Бригада кваліфікованих майстрів повинна надати інструкцію по догляду за натяжними стелями.
На матеріали, які використовуються на натяжні стелі потрібно вимагати сертифікат, тоді глянцеві стелі служитимуть довго.
Також можна підібрати будь-який колір, який підходить саме під ваш дизайн.
Важливий момент, який слід врахувати при монтажі, що для встановлення плівки для підвісних стель не рекомендується шпалерний клей.
Установка світильників часто стає процесом, який потребує додаткового вміння і витрат, тому це потрібно довірити професіоналам задля безпеки та гарного естетичного вигляду в подальшому. Потрібно враховувати потужність кожної із лампочок, яка встановлюється на глянцеві стелі. Вона не повинна перевищувати шістдесят галоген, тобто 36Вт. За допомогою вірно встановленого освітлення можна добитися необхідного вигляду чи створити ефект зоряного неба.
Натяжні стелі – це хороша альтернатива звичним стелям. Глянцеві стелі прослужать довго і не потребуватимуть постійного догляду за ними. Не варто економити на якості плівки, яка використовується для стелі, щоб потім не мати проблем в експлуатації. Хороші спеціалісти і якісний матеріал – це запорука того, що натяжні стелі будуть гарною окрасою вашої оселі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter