Натяжні стелі з фотодруком, малюнками

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі з фотодруком, малюнками – чудова альтернатива звичайній стелі. Можливий монтаж стель у будівлях, які тільки будуються, відремонтовані будівлі, а також будівлі з підвищеною вологістю. Естетичний вигляд, висока якість друку на поліефірній тканини – основна перевага стелі з фотодруком, малюнками.

Саме така натяжна стеля додасть гармонійності Вашій кімнаті та вишуканості. Ви можете підібрати будь-який малюнок або фотографію для Вашої стелі. Також Ви можете переглянути в галереї робіт найбільш привабливі роботи з малюнком чи фотографією.

Компанія Гарна хата ще монтує: Фотообої та фотодрук на стінах

Стелі натяжні з друком фотографій– інноваційна можливість друкувати великі малюнки, як напівпрозорі, глянцеві, так і матові і сатинові. Їх структура дозволяє зробити будь-яке обране фото, логотип, а також в індивідуальний малюнок. Відмінну якість можна порівняти з професійними фотографіями, тому що друк не деформується навіть при великому розмірі стелі. На додаток до традиційних використанням друкарського прозорого матеріалу також використовується в якості вихідного зображення світла.
Прикрашена друкована площа стелі приміщення дозволяє внести багато оригінальності. Завдяки використанню можливостей, пропонованих виробниками плівки, можна організувати поверхні стель у вигляді модульних, чи стель, на які нанесений малюнок на певні ділянки, а також всю поверхню. Таким чином, ми можемо досягти ефекту великоформатних плакатів.

Стелі з виглядом зоряного неба можуть виглядати унікально й оригінально. Дуже цікавий варіант, коли друкується зображення неба на стелі, яке у поєднанні з відповідним освітленням покриття забезпечує дуже цікаві ефекти.
Технологія дозволяє нам на друкувати будь-яке зображення або графічне зображення, зважаючи тільки на якість макетного файлу. Зображення якого має бути нанесене. Слід акцентувати увагу, що для досягнення бажаної якості, слід враховувати розміри поверхні стіни і спів вимірності з потрібним зображенням. Є, звичайно, способи коригування графічного зображення, який в кінцевому підсумку піде на друк, але використання цього методу можливо Вам не дасть того результату на який Ви очікуєте. Дуже корисними бувають так звані банки зображень, які пропонують малюнки з високим розширенням, котра ідеально підходить для подальшого відтворення на підвісні потолки з малюнками. Якщо ви хотіли б використати своє власне зображення, потрібно зробити чітку фотографію із високою здатністю розділення, такою як дозволяє матриця камери.

Найпопулярнішими натяжними стелями з малюнками є зображення природи, вони ідеально підходять в такі приміщення, як спальня і вітальня, а також казкові мотиви натяжні стелі в дитячих кімнатах. Звичайно, будь-яка стеля в будь-який час може бути замінена на іншу, або ж можна поміняти зображення. Натяжні потолки з малюнками не є дуже важкими у виконанні, тому з легкістю малюнок можна змінити на інший. Якщо зображення чи фотографія обрана правильно, то вона служитиме довго і її вигляд не набридне протягом довгого часу. Якщо у вас є питання, як вибрати друк або на що привернути Власну увагу тоді коли Ви підбираєте графічне зображення, маємо звернутися до спеціаліста, який займається розробкою макетів для стелі із малюнками. Спеціаліст завжди проконсультує і допоможу у виборі оптимального рішення ще на стадії проектування стелі, порекомендує найкращих спеціалістів. Щоб натяжні стелі служили довго.

Для ще більшої персоналізації, можуть бути використані проекти художників, щоб висловити свої ідеї.
Тому виходить, те, що ми можемо об”єднати різні варіанти обробки картин та інших доступних продуктів.
Друк можливий на всіх полотнах, система друку включає в себе можливість друкувати цифрові зображення, фотографії, логотипи.
Друк може бути зроблено на матеріалі з бажаною структурою, матовою або прозорою, особливо цікавий ефект досягається шляхом виділення надрукованої структури.
Стелі натяжні з малюнками є відмінним способом, щоб прикрасити інтер’єр без обмежень і надати їм індивідуального стилю.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
(38 оценок, среднее: 4,89 из 5)
Loading...