fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Сьогодні натяжні стелі використовуються в оформленні багатьох будинків і квартир, а також громадських і розважальних центрів, адміністративних будівель. Вони виглядають дуже ефектно, але в той же час, існує безліч міфів, які насторожують деяких людей. Зокрема, ходять чутки, що натяжні стелі недовговічні, небезпечні для здоров’я, притягують до себе пил і конденсують вологу. Крім того, можна чути думку, що ПВХ-полотно має сторонній запах і досить дорого коштує. Однак ці міфи легко розвіяти, якщо прочитати відгуки про натяжні стелі.

Крім того, реалізовані нашими фахівцями проекти, свідчать про протилежне. Ціна натяжних стель сьогодні дуже доступна. Прочитайте відгуки або дізнайтесь вартість у наших фахівців, і ви зможете переконатися в цьому самі.

Також ви можете бути впевнені, що натяжне полотно абсолютно безпечне для здоров’я і екології. Багато наших клієнтів замовляли установку стелі в квартирах і будинках, і переконувалися у відсутності будь-якого стороннього запаху.

Завдяки унікальним технічним характеристикам на поверхні плівки не збирається конденсат і пил, так як вона не виробляє статичну електрику. Багато клієнтів компанії «Гарна Хата» встановлюють натяжні стелі у ванній кімнаті, на кухні і навіть у басейні, підтвердженням чому є численні відгуки про натяжні стелі, облаштовані нашими фахівцями.

Незалежно від характеристик приміщення, де використовується полотно – площі, показників вологості і особливостей архітектури, ви можете бути впевнені, що воно прослужить вам довго. Термін експлуатації натяжної конструкції становить понад 10 років. Компанія «Гарна Хата» вже давно на ринку ПВХ-стель, і квартири наших перших клієнтів до цих пір прикрашають стельові конструкції, створені нашими фахівцями. Відгуки про натяжні стелі в інтернеті переконають вас в цьому.

Замовити натяжні стелі в компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» пропонує вам встановити натяжну стелю в будинку, квартирі або іншому об’єкті. Ми гарантуємо, що її вартість вас порадує. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності і виготовляємо як стандартні конструкції, так і стелі з підсвічуванням, фотодруком і іншими декоративними елементами. Ви можете прочитати відгуки про «Гарна Хата» і натяжні стелі, щоб додатково переконатися, що нам можна довіряти! Також ми пропонуємо вам ознайомитися з прикладами наших робіт в Фотогалереї.

Поділитись з друзями:
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Залишити відгук
Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди