Натяжні стелі Double Vision

ПРОРАХУНОК ЦІНИ
Double Vision 1 – унікальна технологія від компанії «Гарна Хата»

Фотодрук з’являється при ввімкненні підсвітки

Double Vision (Дабл Віжн) – натяжні стелі, які по праву можна вважати революцією в натяжних стелях.  Абсолютно незвичайне рішення для дизайну вашої  стелі, яке дозволяє реалізувати неймовірні ефекти на стелі.

Є декілька  варіантів :

  • Double Vision 1 – на натяжній стелі немає видимих ​​зображень, а саме зображення наноситься спеціальними фарбами на тильну сторону стелі. При включенні підсвічування “New vision” зображення з тильного боку стелі починає просвічуватися на лицьовій стороні, надаючи звичайному інтер’єру, який нічим не виділявся вдень , неординарності та ефектності.
  • Double Vision 2 – дане зображення нічим не відрізняється від звичайної художньої стелі, але коли включається спеціальне підсвічування ” New vision “, то на основному малюнку натяжної стелі, виявляється додаткове зображення. Наприклад на стелі з денним небом, після включення такого підсвічування, проявляються елементи вечірнього неба, галактики чи сіяння місяця.

Сьогодні натяжні стелі можна зустріти всюди — в ресторанах, готелях, розважальних центрах, а також квартирах та будинках. Вже мало кого можна здивувати матовою або глянцевою конструкцією. Навіть стеля з фотодруком зустрічається все частіше. Звичайно, такі варіанти оформлення досі актуальні, але багато клієнтів компанії «Гарна Хата» хочуть зробити своїй житло ексклюзивним, несхожим на інші. Це послужило причиною створення натяжних стель Double Vision 1 та 2.

Дабл Віжн — це абсолютно унікальне рішення, що дозволяє по-особливому декорувати кімнату, завдяки чому вона буде виглядати по-різному вранці і ввечері. Вдень французька натяжна стеля виглядає звичайно, зате ввечері вона повністю змінюється — на її поверхні можуть з’являтися візерунки, квіти, рослини і навіть фото. У цьому немає ніякої містики — такий ефект досягається шляхом нанесення на тильну сторону ПВХ-плівки малюнка спеціальною фарбою, який при ввімкненні підсвічування починає проявлятися. Виглядає така трансформація ефектно і незвично!

Як замовити натяжну стелю Double Vision 1

Для того щоб встановити стелю Double Vision 1 в будинку, квартирі або на іншому об’єкті, зв’яжіться з представниками компанії «Гарна Хата» за телефонами 050 438 07 66 або 068 89 98 771. Співпраця проходить в декілька етапів і складається з:

  • виклику фахівця для вимірів, консультації і підбору малюнка. Ви можете обрати будь-який візерунок, картину або навіть своє фото для фотодруку на плівці;
  • визначення вартості робіт, виписки чека і оплати авансу;
  • виконання креслення майбутньої натяжної стелі, з урахуванням всіх нюансів, які можуть виникнути в процесі виробництва;
  • підготовки файлу зображення до друку і виготовлення фотопроби. Вона являє собою зменшену копію стелі, яка повинна точно відповідати їй за кольором. Після затвердження фотопроби клієнтом, фахівці компанії приступають до виконання замовлення.

Для цього креслення транспортується на виробництво, де відбувається їх підготовка до друку.

Фотодрук на плівці для натяжної стелі Double Vision 1 у Луцьку виконується на професійному УФ-принтері за допомогою спеціальної фарби. Вона є екологічно безпечною і не має негативного впливу на організм людини.

Після виконання всіх технологічних етапів виробництва натяжної стелі, фахівці компанії проводять її установку на об’єкті клієнта. По завершенню робіт і їх оплати замовник може насолоджуватися своєю ексклюзивною натяжною стелею, яка містично змінюється під впливом світла.

Ознайомитися з прикладами робіт, реалізованими фахівцями компанії «Гарна Хата», ви можете у Фотогалереї натяжних стель, а підібрати відтінок – в Каталозі кольорів. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє гарантувати бездоганну якість виготовлення та встановлення натяжних стель будь-якого типу.

Основна ідея Double Vision 2 – це зміна зображень на поверхні при включенні освітлення. Технологія Double Vision унікальна і розроблена  нашими фахівцями. Це означає, що полотен, подібних Вашим, не буде ні в кого. Секрет полягає в тому, що спочатку зображення має один малюнок, а при включенні підсвічування він змінюється на інший.

На сьогоднішній день не кожна компанія здатна якісно встановити натяжні полотна, особливо, якщо мова йде про інноваційні технології. Наша фірма Гарна хата  – справжня команда професіоналів, здатна встановити натяжну стеля будь-якої складності та конфігурації.

Натяжні стелі Double Vision 2 будуть чудово виглядати в інтер’єрі будь-якого приміщення, будь то простора вітальня, затишна спальня або дитяча кімната. Тільки уявіть, в який захват прийде Ваша дитина, коли при включеному  підсвічуванні стелі з’являться мерехтливі зірки або герої з улюблених мультфільмів. У будь-якому випадку, полотна Double Vision стануть справжньою окрасою вашої елітної кімнати.

Хочете зробити інтер’єр у вашому будинку або квартирі унікальним? Встановіть натяжні стелі! Звичайно, зараз ними нікого не здивуєш — глянцеві, матові, багаторівневі, криволінійні і парящі, а також натяжні стелі з фотодруком зустрічаються дуже часто. Однак зовсім інша справа, якщо розмова заходить про стельові конструкції Double Vision 2. Це унікальна технологія розроблена компанією «Гарна Хата». З її допомогою ви можете, немов за помахом чарівної палички змінювати зображення стельового простору в залежності від рівня освітленості.

Секрет натяжних стель Double Vision 2 полягає в зміні зображення при включенні підсвічування. Тільки уявіть, як ефектно виглядатимуть на стелі, виконаному у вигляді блакитного небосхилу, мерехтливі зірки, комети і планети, які проявляться при включенні світлодіодів. Таке оформлення однаково підійде для оздоблення віталень, дитячих кімнат і спалень. Ви можете переконатися в цьому самі, якщо ознайомитеся з прикладами натяжних стель Double Vision, реалізованих фахівцями компанії.

Етапи монтажу натяжної стелі Double Vision 2

Якщо ви вирішили використовувати в оформленні приміщення даний вид стелі, зверніться до фахівців компанії «Гарна Хата». Наш майстер приїде на об’єкт в призначений час і:

  • зробить необхідні виміри приміщення, врахує особливості його планування;
  • запропонує варіанти оформлення стелі і допоможе при необхідності визначитися з кольором, фактурою, декором;
  • складе кошторис і випише чек для оплати авансу.

Після узгодження всіх деталей, затвердження проекту, виготовлення полотна і нанесення на нього обраного зображення, фахівці компанії виїжджають на об’єкт для установки натяжної стелі.

Перед початком монтажу майстри виставляють лазерний рівень і по периметру, по стінах монтують профіль в попередньо просвердлені отвори. Після цього один з фахівців встановлює стійку-заставну під люстру, а інші – підводять необхідну кількість світлодіодів по периметру. У своїй роботі «Гарна Хата» використовує якісні комплектуючі та матеріали, що дозволяє нам давати гарантію на світлодіодні світильники і інші елементи.

Після того, як підготовчі роботи виконані, а приміщення добре прогріте, майстри приступають до безпосередньої установки натяжної стелі. Полотно повністю нагрівають і фіксують на куточках, після чого заправляють в профіль.

Під час роботи майстра суворо дотримуються правил пожежної безпеки при експлуатації теплової пушки, що дозволяє попередити виникнення потенційно небезпечних ситуацій.

По закінченню установки підписується акт здачі-приймання роботи, і клієнт може насолоджуватися незвичайною красою натяжних стель Double Vision 2 у Луцьку.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter