Сатинові натяжні стелі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі сатин — один із різновидів оформлення приміщень, який відрізняється від глянцевих і матових покриттів своїми характеристиками, здатністю відображення і зовнішнім виглядом. Вони мають фактурну поверхню з красивим, легким перламутровим блиском і характеризуються відсутністю яскраво виражених відблисків.

Практично всі чули про тканину сатин, але натяжна стеля схожа на неї тільки фактурою. У її ж виробництві використовується один з різновидів полівінілхлориду.

Сатинові натяжні стелі виглядають розкішно і елітно в будь-якому приміщенні. Вони дозволяють створити ідеально рівну поверхню. На особливу увагу заслуговує гра світла, створювана під впливом освітлювальних приладів. Причому якщо світло падає нерівномірно, відтінок поверхні змінюється в кожному промені. Тільки вдень можна побачити справжній колір сатинової натяжної стелі, ввечері він здається світлішим.

Характеристики натяжних стель сатин

Для сатинової поверхні характерні:

  • вологостійкість, яка перевищує аналогічні показники тканинних покриттів. Це досягається завдяки нанесенню спеціального розчину, який утримує воду і дозволяє використовувати сатинову стелю в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості;
  • простота догляду. При необхідності натяжну стеля з сатину можна мити звичайною водою з використанням м’якого фланелевого матеріалу;
  • стійкість до горіння, а при плавленні вона не виділяє в атмосферу токсичні речовини;
  • простота монтажу. Його технологія аналогічна установці глянцевої плівки.

Крім того, сатинові натяжні стелі не накопичують статичну електрику, а значить, не притягують до себе пил.

Крім того, до переваг такого покриття відносять різноманітність дизайну. Воно може бути не тільки однотонним, але і прикрашеним малюнками, фотодруком, підсвічуванням. Дизайн обмежується тільки фантазією і побажаннями клієнта. Побачити фото сатинових натяжних стель можна в нашій галереї.

Сатинові натяжні стелі у Луцьку від компанії «Гарна Хата»

Замовити якісні стелі сатин ми пропонуємо в компанії «Гарна Хата». Наші фахівці впродовж багатьох років встановлюють натяжні конструкції різних видів. Ми співпрацюємо з приватними і юридичними особами і успішно реалізуємо проекти будь-якої складності.

Ми встановлюємо ПВХ-стелі на різних об’єктах — для нас немає нічого неможливого. Побачити роботу наших фахівців можна в багатьох ресторанах, магазинах, навчальних закладах, оздоровчих центрах і храмах. Ми завжди відкриті до співпраці і встановлюємо адекватні ціни на послуги.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter