Натяжні стелі в спальні

Стеля в спальні всього за 1 день!

Натяжні стелі в залі, натяжні стелі зал, зал натяжні стеліВи хотіли б, щоб ваша стара стеля в спальні була кращою?
Тоді ми спроектуємо вашу натяжну стелю в спальні за один день, виконання на замовлення:
Наш великий вибір ексклюзивних стель створює абсолютно нове відчуття простору і ваша натяжна стеля в спальні приймає новий вигляд.
Також до вашої спальні можна додати будь-який малюнок: неба, квітів, природи, все що Вашій душі завгодно. І ваша кімната отримає абсолютно новий вигляд і додасть кімнаті більше місця.
Натяжні стелі в спальні, можуть бути, ідеальним місцем для висловлювання ваших фантазій і креативних дизайнерських ідей.
Все без бруду і без клопоту, Ми працюємо – Ви відпочиваєте.
Кольори:
Натяжні стелі доступні в різноманітних кольорах, включаючи матові, сатинові, лакові, металеві та прозорі, надаючи необмежену, нескінченну можливість створити окремий і унікальний дизайн.
Колірна гамма нашої компанії “Гарна Хата” натяжних стель практично безмежна, але якщо переглянути точку зору маркетингу завжди потрібен доступний діапазон кольорів, які ми звузили до 100 різних кольорів. Ці кольори забезпечують повний спектр художніх кольорів, відповідно до бачення і характеру будь-якого заданого простору і проекту.
Постійно мінливі тенденції, архітектурні стилі і моди означає, що наша палітра кольорів буде також змінюватись.

Тканини:
Натяжні стелі зал, натяжні стелі зал фото, натяжна стеля залГоловне в спальні, високий блиск тканини, ваших меблів (дивана або килимка) такі як шовк або атлас, щоб зловити світло кутів і створити романтичний ефект. Якщо ви обираєте витонченість, вам тоді потрібно вибрати тканину в кольорі, що нагадує колір стіни, але якщо вам подобається дизайн з невеликими змінами, тоді вам потрібно піти на контрастні кольори тканини, як небесно- блакитний або коричневий.

Молдинги:
Молдинг натяжних стель є найбільшою оригінальною прикрасою. Вони можуть бути виготовлені з багатьох матеріалів, це легко зробити і отримати унікальну натяжну стелю. Вони можуть бути використані як для класичних, так і для сучасних інтер’єрів. Стельовий плінтус може бути зроблений вручну, але також з них ви можете вибрати і купити вже готовий. Перевірте ці приклади і можливо, ви знайдете якісь цікаві ідеї для себе.

Легкий Декор:
Замовлення натяжних стель, замовити натяжні стеліБагато людей вважають за краще прості білі стелі. Іноді це тому , що мучитись з дизайном стель не дуже хочеться в той час як інші встановлюють шикарні стелі, тому що вони думають, що це найкраще рішення . Хоча це не так, білі стелі звичайно добре виглядають і скажемо підуть в будь-яку кімнату під будь-який колір ваших стін або шпалер. Але самі подумайте, Ви ж встановлюєте стелю на кілька років. Ви ж не будете щороку міняти стелю? Тому добре подумайте розгляньте всі варіанти, з якими допоможе Вам і підкаже працівники компанії “Гарна Хата“. Не потрібно самому придумувати велосипед. Нехай за Вас думають фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся і отримуйте задоволення. Тут знаходиться величезна колекція дизайнів натяжних стель, які можуть допомогти Вам зробити принаймні одну кімнату дуже красивою і незвичайною. Тут ви можете знайти як просто намальовані натяжні стелі з малюнками, так і кольорові натяжні стелі, також стелі матового білого кольору і стелі прикрашені молдінгами.
Насолоджуйтесь !

(17 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...