Натяжні стелі в офісі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Для успішного бізнесу важливо все, в тому числі зовнішній вигляд і інтер’єр офісу. Причому важливо, щоб він був продуманим, стильним і функціональним. Допомогти в цьому можуть натяжні стелі, виготовлені з надійної ПВХ-плівки. Міцні, ідеально рівні, вони дозволяють скоротити час ремонту і обходяться недорого.

На відміну від стандартного фарбування або виготовлення підвісної конструкції, які проводяться в декілька етапів і вимагають застосування різних будівельних матеріалів, для облаштування натяжної стелі потрібна тільки ПВХ-плівка.

Досвідчені майстри виконують монтаж протягом 2-2,5 годин. Однак час установки залежить від площі і особливостей приміщення.

Дизайн натяжної стелі

Сьогодні натяжні стелі виконуються в різних стилях і відтінках. Ви можете обрати:

Зображення на плівку наносяться за допомогою професійного фотопринтера, завдяки чому малюнок відрізняється високою чіткістю і довговічністю. Також ви можете вибрати натяжну стелю з підсвічуванням.

Ознайомитися з варіантами дизайну натяжної стелі ми пропонуємо в нашій Фотогалереї. Крім того, досвідчені фахівці компанії «Гарна Хата» підкажуть варіант оформлення офісу виходячи з площі і особливостей приміщення і побажань замовника.

Установка натяжних стель в офісі компанією «Гарна Хата»

Якщо ви хочете знайти досвідчених фахівців, які швидко, якісно і за оптимальною ціною виконають монтаж натяжних стель в офісі, «Гарна Хата» пропонує вам свої послуги.

Ми успішно реалізували безліч проектів по установці натяжних стін і стель в будинках, офісах, квартирах, державних об’єктах. Наші натяжні стелі з фотодруком або підсвічуванням можна зустріти в храмах, дитячих садках, школах, ресторанах, розважальних і спортивних центрах.

Серед переваг співпраці з компанією «Гарна Хата» клієнти відзначають:

  • прийнятну вартість;
  • високу якість обслуговування;
  • багатий досвід;
  • дотримання термінів;
  • використання якісних матеріалів і європейського обладнання;
  • застосування інноваційних методів оформлення стельового простору;

широку географію обслуговування. Ми не тільки встановлюємо натяжні стелі в Луцьку, а й співпрацюємо з клієнтами з інших міст України та Європи.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter