fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Фотодрук на:

Ціна з матеріалом

2500 ₴ грн.
  • м/кв.
В НАЯВНОСТІ
ЗАМОВИТИ
Наша фірма Гарна хата  – професіонал у сфері виробництва, монтажу та сервісного обслуговування натяжних стель. Досвід роботи компанії на українському ринку  більше 12 років, на європейському з 2010 року! За цей час ми збудували власну модель спілкування і роботу  з нашими клієнтами, яка будується на трьох ключових складових: ЯКІСТЬ, ШВИДКІСТЬ та ТЕХНОЛОГІЇ!!!

Але з плівки ПВХ компанія Гарна хата, може створити не тільки якісні натяжні стелі, а з плівки ПВХ можна створити різні елементи інтер’єру:

ДРУК НА КАРТИНАХ

Художня натяжна стеля (на картинах)  – це не тільки репродукції сучасних картин або шедеврів мистецтва. Фотодрук дозволяє створювати абсолютно будь-який малюнок, фотографію, картинку, головне, щоб джерело був в потрібному дозволі. Фотодрук на картинах  для інтер’єру вибирають люди романтичні, з прогресивними поглядами на життя в цілому. Досить часто такі декоративні елементи приміщень вказують і на те, що хтось із господарів — творча натура. До того ж, фотоекспозицію можна в будь-який момент змінити. Найчастіше фотографії в інтер’єрі використовують молоді люди. Для кожної кімнати в квартирі або будинку можна порекомендувати певні тематики. Картину в  спальні романтичніше всього зробити з нічним небом, а у вітальні   може прикрасити не космічні, а морські зірки, чи мальовничі квіти або природа. Таку картину можливо зробити з LED освітленням – це буде слугувати як додаткове світло. Також практикуємо на картинах зображення церковної тематики.

ФОТОШПАЛЕРИ

Безперечно лідирує за популярністю спосіб обробки стін – це натяжні стіни.  Сьогодні натяжні стіни  стають  таким же популярним способом створення інтер’єру, як фотошпалери. Ось тільки натяжні стіни  можуть запропонувати навіть більше:
  • Фотошпалери, натяжні стіни мають  масу переваг  і необмежену кількість дизайнерських варіантів. Адже фотографія може бути абсолютно неповторною. Більш того, фотодрук на стіні можна доповнити підсвічуваннями. LED під світка  може бути по контуру всієї натяжної  стелі , створюючи об’ємність картинки, а може взагалі підсвічувати певні області малюнка, які варто виділити за змістом.
  • Можливість самому вибирати малюнок. Він може бути абсолютно будь-яким. Головне – його великий розмір і хороший  дозвіл для чіткості. Деякі навіть замовляють колажі з особистих фотографій.  Адже це дійсно круто. Можна годинами розглядати улюблені фотокартки прямо на стіні. І яскравий елемент дизайну, і моральне задоволення.
  • За ними легко доглядати. Досить просто протерти поверхню сухою ганчіркою. Правда, будьте обережні з усякого роду розчинниками і хімічними рідинами. На побутову хімію натяжні стіни реагують не дуже добре.
  • Їх легко встановлювати. Якщо вам раптом набридне цей малюнок, то можна замовити інший. Команда фахівців з Гарна хата встановлять його в лічені хвилини.
Ви можете подивитися на цікаві наші роботи. Натяжні стелі на стіні добре виглядають в залі. Навіть  створювали якось кімнатку для релаксації. Це картина де малюнок зелена травичка , яка підсвічується. Найкраще натяжні стіни підійдуть в просторих  гостинних  або спальних кімнатах. Це хороший спосіб надати затишку і зробити дизайн інтер’єру дійсно яскравим. Варто відзначити один недолік, яким володіють натяжні стелі на стіні – вони не дуже стійкі до механічних пошкоджень. Таким чином, їх вкрай не рекомендується встановлювати в дитячих кімнатах і вузьких коридорах. Хочете собі такий? Дзвоніть прямо зараз. Ми підберемо ідеальний варіант, який сподобається Вам .  Таке оформлення ще рідкість, але, все більше людей, для обробки свого будинку або офісу вибирають натяжні стіни, які дозволяють отримати  абсолютно унікальні інтер’єри.
Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди