Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Часто у клієнтів до, після або під час установки натяжних стель, виникають питання про їх експлуатацію, характеристики тощо. Ми підготували для вас відповіді на найбільш популярні запитання.

Використання у виробництві натяжних стель якісної ПВХ-плівки дозволяє гарантувати збереження їхніх робочих якостей і зовнішнього вигляду протягом 10 і більше років.

Компанія «Гарна Хата» надає 10 років гарантії на ПВХ-плівку і 3 роки на роботу. Механічні ушкодження і форс-мажори — затоплення та пожежі не є гарантійними випадками.

Швидкий монтаж натяжної стелі є одним з її переваг. Час його виконання залежить від робочої площі, виду і форми конструкції. Установка натяжної стелі традиційної прямокутної форми в стандартних приміщеннях займає 2-2,5 години.

Натяжні стелі потребують догляду. Фахівці рекомендують мити їх раз на півроку. Для цього потрібно використовувати м’яку вологу ганчірку без ворсу (краще з мікрофібри) і нейтральний миючий засіб для посуду або спеціалізований — для натяжних стель. Перед початком обробки потрібно провести невеликий тест на непомітній ділянці стелі, щоб переконатися в безпеці використання засобу.

Якщо натяжна стеля встановлюється на всю площу кімнати і декорується по периметру багетом або плінтусом, її монтаж виконують до наклейки шпалер.

Монтаж ПВХ-стелі може проводитися в приміщенні з меблями, якщо вони не перешкоджають установці і знаходяться від стіни на відстані близько 80 см.

Однак фахівці радять звільнити кімнату від тендітних предметів інтер’єру, меблів зі склом, техніки, кімнатних рослин, килимів, штор, картин та інших предметів мистецтва. Решту речей рекомендують накрити плівкою.

ПВХ-плівка добре утримує воду. Тому якщо вас затопили сусіди зверху — не біда, вона витримує до 100 літрів води на 1 м2. Причому вода збирається в одному місці, утворюючи міхур. Щоб злити рідину потрібно викликати фахівців, які видалять воду і повернуть зовнішній вигляд натяжній стелі.

«Гарна Хата» використовує у виробництві і установці натяжних стель сертифіковану ПВХ-плівку німецького виробника. Матеріал без запаху відрізняється екологічною безпекою, гіпоалергенністю, стійкістю до утворення цвілі і спор грибків. Такі натяжні стелі є абсолютно безпечними і можуть встановлюватися в яслах, школах, медичних установах, приватних будинках і квартирах. У тому числі дитячих кімнатах, спальнях, кухнях і санвузлах.

Завдяки використанню сучасного обладнання та якісних матеріалів, шви на натяжних стелях практично непомітні.

Натяжна стеля короткочасно прогріватися повітряною гарматою до 500С, тому меблям нічого не загрожує.

ПВХ-стелі не варто використовувати в приміщеннях зі значними перепадами температур, а також там, де повітря прогрівається до +50оС.

 • Підготовка до монтажу натяжної стелі здійснюється в декілька етапів:  
  периметр кімнати звільняють від предметів. Відстань від стіни має становити
  80 см;    
 • знімають зі стін всі елементи декору;
 • виносять з приміщення рослини, електроніку, легкі меблі;
 • кути віконних відкосів заклеюють малярським скотчем;
 • меблі, що залишилися і двері накривають плівкою;
 • схематично позначають розташування на стелі освітлювальних приладів, а
  також місць проведення комунікацій;
 • попереджають сусідів про майбутні роботи.

При установці стелі з ПВХ-плівки необхідно дотримуватися такої послідовності робіт. Спочатку виконується шпаклювання стін, потім установка натяжної стелі, поклейка і фарбування багетів. Після цього проводиться чистове оздоблення стін.

Так, при бажанні ви можете встановити стельовий плінтус або багет. Він клеїться до стіни і тільки підтримує натяжну стелю.

Термін експлуатації натяжних стель становить 10 і більше років. При дотриманні правил експлуатації та установки, плівка не провисає. Якщо ж з якоїсь причини ви помітили провисання стелі — потрібна її заміна.

При установці люстри фахівці використовують пластикове кільце, яке кріпиться за допомогою спеціального клею. Воно дозволяє попередити розрив полотна.

Дійсно ПВХ-плівка є повітронепроникною. Однак при її установці залишаються отвори, які забезпечує природну циркуляцію повітря. Так профіль, який використовується в якості каркаса для натяжної стелі, негерметично прилягає до основи. Крім того, в сучасних приміщеннях необхідно подбати про організацію системи вентиляції, яка ховається над стельовим полотном.

Translate »
ПРОРАХУНОК ЦІНИ
ЗНИЖКА 5%
Знижка на стелі за гол
КАТАЛОГ ФОТОДРУКІВ
ПРОРАХУНОК ЦІНИ
отримайте ЗНИЖКу 5%
ДЯКУЄМО, ЩО ПЕРЕЙШЛИ З YOUTUBE
Дні
Години
Хвилини
Секунди
отримайте ЗНИЖКу 5%
ДЯКУЄМО, ЩО ПЕРЕЙШЛИ З FACEBOOK