Натяжна стеля ГОЛУБЕ, ЗОРЯНЕ небо

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Нічне небо заворожує багатьох людей. Спостерігати за зірками і планетами дуже захоплююче, тому багато людей використовують космічну тематику при оздобленні своїх будинків і квартир. Особливою популярністю користується облаштування натяжної стелі Зоряне небо.

Гладка поверхня ПВХ-плівки, з якої виготовляють натяжну стелю, дозволяє створювати дуже реалістичну і довговічну імітацію зоряного неба. Її монтаж можна виконувати двома способами:

• без проколу полотна;
• з проколом плівки ПВХ.

Незалежно від методу установки стелі майстри використовують оптоволоконні нитки і проектори. Нитки є повністю безпечними, оскільки в підстелевому просторі відсутня електропроводка. До того ж, можна комбінувати оптоволоконне і стандартне освітлення з застосуванням вбудованих або підвісних світильників.

Монтаж натяжної стелі Зоряне небо без проколу полотна

Дана технологія заснована на проектуванні світлового потоку на зворотний бік плівки незначної товщини. Для цього майстри виготовляють фальш-стелю, застосовуючи ПВХ-плівку, фанеру або інший матеріал. На фальш-стелю наносять малюнок неба з позначенням сузір’їв і галактик, після чого в ній роблять отвори за ескізом. Через них пучками або поодиноко витягають нитки оптоволокна. Потім майстри здійснюють установку фальш-панелі і починають створення чистової натяжної стелі. Вона може бути матовою або глянцевою. Більш ефектно виглядає матова, оскільки в глянцевій можуть відбиватися предмети інтер’єру і меблі. Крім того, виконується натяжна стеля Зоряне небо з фотодруком або може бути однотонною виконаною.

Монтаж натяжної стелі Зоряне небо з проколом полотна

Відповідно до цієї технології в натяжній стелі створюються невеликі отвори для виведення ниток оптоволокна, які потім підклеюються до зворотного боку плівки і відрізаються зовні на одному рівні з поверхнею або відступаючи на 1-2 мм від неї.

Такий метод установки дозволяє використовувати декоративні кришталеві насадки, які розсіюють світло. Однак при цьому майстри монтують заставні деталі по аналогії з вбудованими світильниками.

Натяжну стелю Зоряне небо можна зустріти не тільки в квартирах або приватних будинках. Також часто її використовують при оздобленні інтер’єру ресторанів, нічних клубів і готелів.

Монтаж натяжної стелі Зоряне небо компанією «Гарна Хата»

Якщо ви хочете прикрасити свій будинок, квартиру або бізнес-об’єкт, кращим рішенням буде встановити натяжну стелю Зоряне небо. Вона виглядає дуже ефектно і не вимагає особливого догляду.

Компанія «Гарна Хата» на протязі довгого часу встановлює натяжні стелі на об’єктах різної площі та складності. Ознайомитися з нашими роботами ви можете у Фотогалереї натяжних стель, а вибрати відтінок і варіант оздоблення – в Каталозі кольорів.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter