Натяжна стеля зоряне, голубе небо

Натяжна стеля зоряне та голубе небо

Натяжні стелі зоряне небо фото, натяжні стелі зоряне небоСтворити lights – out ефект зоряного неба з освітленням фарб.
Натяжні стелі зоряне небо приносить красу і диво в приміщення і створює чудову ілюзію нічного неба. Ви можете прикрасити натяжну стелю різними способами, це можуть бути світлі тони вашої натяжної стелі або темні кольори. Які найбільш ефективно передають відчуття зоряного неба, тоді коли світло вимкнено, або способом, який забезпечує небо з мерехтливими або падаючими зірками днем.

Сяючі написи і зірки на натяжній стелі
Як же виглядають сяючі зірки і написи різних розмірів на стелі? Значною мірою на протязі дня натяжні стелі будуть непоміченими через їх світлий колір. Якщо ваша стеля розписана чорним кольором або темним, або з різними відтінками синього, починаючи від світлого по краям темного, це служить фоном для зірок. Тіні зірок будуть видно навіть вдень, створюючи містичний ефект.
Але все звичайно залежить, яке підсвічування або які лампи натяжної стелі Ви виберете. Чим більше зірокви використовуєте, тим більше видно натяжну стелю вдень, а вночі натяжна стеля зоряного неба створює сяючий ефект. Більше натяжні стелі зоряного неба підходять для ігрової обстановки , наприклад, в спальні дитини. Зірки легко переміщуються і можна створювати і настроювати різноманітні ефекти .

Натяжна стеля зоряне небо, натяжна стеля зоряне небо цінаСузір’я
Для кімнати дитини або дорослих, хто хоче створити сузір’я, стеля надає нічні розваги.
Просте сузір’я на стелі з підсвічуванням або люмінесцентними лампами, видимі протягом певної пори року, залежно від графіки Вашої натяжної стелі. Живопис що знаходиться поряд з сузір’ями створює ще більш привабливий варіант.
Якщо у вас є іграшки планет, комет …. Ви так само можете повісити їх на Вашу стелю що зробити Ваш проект унікальним. Так само зможете зробити малюнок на стелі, в напівтемному кольорі.
Так само можете розбавити Ваші натяжні стелі різними фарбами, наприклад : білим, ультрафіолетовим і блакитним і все це здійснити мерехтінням. Це надасть Вашій натяжній стелі повітряну містику в космосі.

 

Задати питання, зробити замовлення:

замовити, купити натяжні стелі Гарна Хата
Мерехтливі Вогні
Тонкі або опущені чорні тканини, прикріплені до стелі заправлені в панель для підвісних стель служить тримачем для шнура світла.
Цей ефект працює для малих чи великих стель. Вам потрібно місце, щоб підключити світло, якщо Ви не
використовуєте батареї і щоб розетка була поруч, для того щоб можна було заховати шнур зі світловою індикацією.

Як зробити самому зоряне освітлення для вашої кімнати?
Всі ми в дитинстві, мріяли про нічне небо на стелі у своїй кімнаті. Все це дуже легко і просто створити самому. За допомогою наклейок і світла.
А більш доросла версія це використання волоконно -оптичного кабелю.
В результаті зоряне нічне небо, здивує Ваших гостей і принесе Вам відчуття свіжого повітря круглий рік.
Але не варто забувати. Що темні кольори несуть за собою холод! Взимку без хорошого опалення в кімнаті може бути дуже холодно.

І так :
1. Потрібно зняти панелі зі стелі, де ви хочете провести світло, щоб освітити Ваше зоряне небо, якщо у вас підвісна стеля. Якщо ні, то звільніть місце над стелею, де ви маєте намір працювати. У старих будинках, може знадобитися видалення ізоляції, щоб отримати доступ до простору.

Вартість натяжної стелі зоряне небо, стеля зоряне небо фото2. Покладіть кабелі в потрібний візерунок на стелі. Це має бути зроблено вище стелі, в горищному просторі, або це можна робити на будь-якій плоскій поверхні, якщо ви використовуєте стельові панелі.

3. Просвердлите отвір поряд з прожектором, який буде великим ящиком, який посилає світло через волоконно -оптичні кабелі вниз через люк у стелі і це стане вашою відправною точкою. Використовуйте свердло, яке дорівнює розміру оптоволоконного кабелю і то яке зроблено спеціально для штукатурки або гипсокартона, залежно від того, що у вас є.

4. Вставити шматок волоконно -оптичного кабелю в отвір зверху, проштовхуючи кабель, так щоб він проліз на кілька дюймів за стелею. На цьому етапі корисно мати помічника, щоб просвердлити отвори знизу, з-під стелі, поки ви пропихаєте кабель, що проходить через отвори зверху стелі.

5. Повторіть свердління і встановіть волоконно -оптичний кабель, працюючи далеко від освітлювача, в будь-якому іншому місці, якому ви хочете.

6. Якщо ви працюєте на стельової панелі , заповніть його кабелем.

7. Закріпіть кожен шматок кабелю на стелі. Повторюйте до тих пір, поки весь кабель буде закріплений. Нічого не повинно звисати або стирчати.

8. Ну а далі кріпити або натягувати натяжну стелю.

Ну от і все Ваша натяжна стеля зоряне небо готова.

(25 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...