Натяжна стеля для лазні

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Лазні та сауни — об’єкти, які відрізняються високими показниками температури і вологості. Тому в ході їх будівництва і виконання оздоблювальних робіт фахівці вибирають матеріали, які стійкі до впливу негативних зовнішніх чинників. Зокрема в передбанниках і кімнатах з басейном встановлюють натяжні стелі.

Це дійсно оптимальне, недороге і ефективне рішення організації простору, оскільки натяжні стелі, виготовлені з ПВХ-плівки:

 • не бояться вологи;
 • на їх поверхні не утворюється конденсат, цвіль і спори грибків;
 • відрізняються простотою догляду;
 • не втрачають своєї міцності і кольору;
 • можуть утримувати вологу в разі затоплення, оскільки є еластичними;
 • не вимагають багато часу для установки;
 • виконуються в різних стилях.

Натяжні стелі являють собою широке синтетичне полотно, виготовлене з полівінілхлориду і просочене поліуретаном, тому вони не схильні до дії вологи і температурних коливань. Крім того, до переваг ПВХ-полотен відносять еластичність і довговічність — 10 і більше років вони зберігають свій колір, форму і характеристики.

Відповідно до проведених досліджень було встановлено, що натяжна стеля, яка використовується в лазнях і саунах, в 15 разів міцніше звичайної побілки або дерев’яної обшивки.

Крім того, на установку натяжних стель потрібно всього 2-2,5 години. Однак точні терміни монтажу залежать від архітектурних особливостей і площі приміщення, а також типу обраної конструкції.

Види натяжних стель в лазнях і саунах

У саунах і лазнях натяжні стелі зустрічаються в передбанниках, кімнатах відпочинку та басейнах. Вони можуть бути виконані в різних кольорах. Крім того, користуються популярністю полотна:

 • ширяючі;
 • криволінійні;
  багаторівневі;
 • тривимірні і з фотодруком;
 • Зоряне небо;
 • Double Vision та ін.

Вони можуть оснащуватися підсвічуванням. В якості освітлювальних приладів застосовуються світлодіодні точкові світильники або стрічки, які не бояться вологи, є економічними і розраховані на довгий час використання. Крім того, вони забезпечують якісне освітлення приміщення.

Установка натяжних стель в лазнях і саунах фахівцями «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» спеціалізується на установці натяжних стель і стін. З 2005 року ми здійснюємо монтаж ПВХ-конструкцій різного масштабу і рівня складності. Наші клієнти звертаються до нас для оздоблення квартир, приватних будинків, громадських та адміністративних будівель, об’єктів державного значення — медичних центрів, шкіл, дитячих садків, а також храмів, готелів і ресторанів.

Ми виконуємо установку натяжних стель у Луцьку і по всій Волинській області. Також ви можете замовити монтаж натяжних стель в Рівному, Івано-Франківську, натяжних стель у Львові. Наші роботи представлені не тільки в Україні, але і Європі — Німеччині, Італії, Франції та інших країнах.

У роботі «Гарна Хата» використовує якісну німецьку ПВХ-плівку. По завершенню співпраці фахівці надають 3 роки гарантії на роботу і 10 років — на матеріал.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter