Натяжні стелі у ванній кімнаті

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі у ванній

Ванна кімната — приміщення з підвищеним рівнем вологості і температурними коливаннями, тому при виконанні ремонту в ній використовують матеріали і технології, які відрізняються довговічністю. Зокрема при облаштуванні стельового простору звертають увагу на матеріали, які відрізняються:

  • стійкістю до дії вологи;
  • несприйнятністю до появи цвілі і спор грибків;
  • довговічністю;
  • простотою догляду;
  • стійкістю до дії високих температур і пара.

Цим критеріям відповідає ПВХ-плівка, яка широко застосовується при організації натяжних стель у ванній.

Крім всіх вище перерахованих достоїнств ПВХ-стеля відрізняється довговічністю. Її термін експлуатації становить 10 і більше років. Також на поверхні полотна не утворюється конденсат, а для догляду за ним досить протерти поверхню два рази в рік вологою мікрофіброю.

Натяжна стеля у ванній: простота установки

ПВХ-плівка дозволяє швидко і ефективно облаштувати стельовий простір в санвузлі. Фахівці компанії «Гарна Хата» виконують подібну роботу «під ключ» за 2-2,5 години. При цьому немає необхідності проводити монтаж натяжної стелі в ході ремонту. Навіть по його завершенню ви можете замовити установку ПВХ-полотна у ванній. Для цього досить прибрати засоби гігієни, рушники і навісні меблі, якщо вони використовуються в приміщенні. Ванну, пральну машину та сантехнічні вироби можуть залишатися на місці. Після цього майстри виконують установку полотна швидко і легко.

Натяжна стеля у ванній кімнаті: дизайн

Сьогодні натяжні стелі в інтер’єрах приймають різні форми і кольору. Для оформлення ванної кімнати ви можете вибрати улюблений відтінок або комбінувати декілька, а якщо площа дозволяє виконати натяжну стелю округлої, неправильної і навіть трикутної форми. Також в санвузлах часто встановлюють ПВХ-полотна з малюнками і підсвічуванням. Дуже ефектно виглядає конструкція, візерунок якої повторює орнамент на кахлі або текстуру фасадів меблів.

В якості підсвічування натяжних стель використовуються світлодіодні світильники або LED-стрічки. вони:

  • не бояться вологи;
  • є економічними;
  • розраховані на тривалий час експлуатації;
  • не впливають на очі, оскільки їх світло, прирівнюється до природного.

Натяжні стелі ванна кімната

Компанія «Гарна Хата» займається виготовленням та монтажем натяжних стель на об’єктах різної площі та складності. Географія наших послуг не обмежується тільки окремим регіоном — ми встановлюємо натяжні стелі в Рівному, Львові. Також ви можете замовити натяжну стелю у Луцьку, Володимирі-Волинському та інших містах України.

Наші натяжні стелі встановлені на тисячах об’єктах — в храмах, школах, оздоровчих установах, спортивних комплексах, готелях, адміністративних будівлях, а також будинках і квартирах. Навіть якщо у вас невелика кімната або ви хочете встановити натяжну стелю у ванній, звертайтеся до нас — ми зробимо ваш будинок затишним і сучасним.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter