fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Прорахунок ціни

Оздоблення церкви — дуже тонка, відповідальна, складна робота. Оздоблення фресками, розписом, іконами вимагає часу і таланту. Особливо складно виконується декор стелі, оскільки не кожен художник готовий працювати на висоті. Все це може послужити причиною перенесення часу відкриття нового храму або реконструкції вже існуючого. Однак сучасні технології ремонту дозволяють спростити і прискорити процес облаштування церкви. Зокрема замість традиційної може використовуватись натяжна стеля з фотодруком. На поверхню ПВХ-плівки за бажанням клієнта наносяться лики святих, різні зображення і візерунки. Після виготовлення полотна під стелею храму встановлюється каркас, на якому досвідченими майстрами закріплюється плівка.

Натяжні стелі в церкві — переваги

Натяжні стелі — прекрасна і доступніша за ціною альтернатива розпису. До їх переваг відносять:

  • можливість виконати конструкцію різної форми – круглу, склепінчасту або багаторівневу;
  • прийнятна вартість облаштування натяжних стель;
  • скорочення часу виконання оздоблювальних робіт;
  • різноманітність відтінків, фактур і варіантів декору;
  • відсутність необхідності виконання штукатурення, фарбування, побілки поверхонь;
  • екологічна безпека;
  • приголомшлива реалістичність і якість наносяться зображень з використанням технології фотодруку;
  • довговічність.

Крім фотодруку натяжні стелі можуть бути прикрашені підсвічуванням з використанням бюджетних і безпечних світлодіодів. Це дозволяє створити чарівну атмосферу в храмі.

Натяжні стелі в церкві від компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» на протязі довгого часу спеціалізується на облаштуванні натяжних стель на різних об’єктах. У тому числі у нас є досвід установки ПВХ-конструкцій в церквах. Реалізовані нами роботи тішать прихожан в храмах Луцька та інших міст. Ознайомитися з прикладами наших робіт ви можете у фотогалереї натяжних стель.

Ми відповідально підходить до виконання кожного проекту, і розуміємо яка накладається відповідальність на наших майстрів при монтажі натяжних стель в церкві. У нас є все необхідне устаткування для роботи на великій висоті — ліси, драбини та ін. Крім того, фахівці компанії використовують якісне обладнання та матеріали. Тому ви можете бути впевнені, що натяжні стелі в храмі будуть виглядати бездоганно і довго тішити всіх прихожан.

Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди