Натяжні стелі Горохів

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі Горохів є одними з найпопулярніших способів втілення естетичного дизайну інтер’єру. Великий вибір стельових панелей, несучих конструкцій і підвісних систем дозволяє повну свободу у створенні міжстельового простору. Дизайнери можуть запропонувати будь-який варіант стелі. Кольорова гама та різні структури плівок на натяжні стелі дають свободу у втіленні найсміливіших ідей. Їх можете втілити самостійно або за допомогою професійної команди спеціалістів. Перевага натяжні стелі Горохів полягає в тому, що можна швидко та без зусиль їх змонтувати. Ви можете приховати за ними, що працюють труби, електропроводку і кондиціонери. Безпосередньо в стелі можуть бути встановлені детектори диму, пожежогасіння, світильники і навіть повні звукові системи та моніторинг. Цим роблячи такі стелі самим практичним варіантом для будь-якого приміщення.
Ніяких тріщин і подряпин
Використовуваний матеріал (плівка ПВХ) є гнучким і пружним. Завдяки своєму розміру стеля буде незмінною і не залежить від умов, в яких існує стеля. Таким чином, навіть у новобудовах, які осідають, не потрібно турбуватися про те, що після монтажу натяжні стелі Горохів не будуть придатні для обміну. Його конструкція робить утворення тріщин і подряпин просто неможливим. Тому натяжні стелі Горохів також ідеально підходять для будівель, схильних до пошкоджень гірничодобувної промисловості або розташованих поблизу вулиці з посиленим трафіком або залізниці.
Завжди чисті
Ми можемо забути про постійний догляд. Стелі натяжні Горохів не потребують особливого догляду. Плівка має антистатичні властивості, а, отже, і не притягує пил. Проте, якщо стеля забрудниться, просто за допомогою прохолодної води і миючого засобу можна справитися із будь-яким забрудненням. Натяжні стелі миються так само легко, як підлога або стіни – без спеціального обладнання, і навіть без спеціальних миючих засобів.
Вологостійкість
Багато підвісних стель не можуть бути встановлені у ванній кімнаті, так як вони утримують вологу. Натяжні стелі Горохів дають змогу парі конденсуватися на їх поверхні, тобто зупинити її. Таким чином, після душу досить провітрити кімнату, а над стелею простір так і залишається сухим, як і раніше.
Будь-яка текстура і колір
При покупці натяжної стелі можна замовити будь-яку фактуру плівки, яка надасть нового вигляду для натяжні стелі Горохів. Нам не потрібно зупинятися на простій білій плівці. Ми допоможемо вибрати будь-яке кольорове рішення (рівномірне, градієнт або друковані фото) і текстури (матова, дзеркальна, сатинова). Стелі Горохів не повинна бути однорідними. Вони можуть бути розділені на кілька частин, кожна з яких буде зроблена з іншої плівки. Це надасть вашій кімнаті ще більш індивідуального характеру.
Будь-яка форма
Підвісні стелі, як правило, плоскі і нецікаві. Якщо є бажання, щоб наша внутрішня стеля мала іншу форму, ніж плоска, для цього потрібен складний і дорогий монтаж. Цієї проблеми не існує в разі питання про натяжні стелі Горохів. Принцип їх будівництва ми можемо спроектувати і змонтувати стелю абсолютно довільної форми.
Будь-яке освітлення
Встановіть освітлення на натяжні стелі Горохів легко. Ми можемо планувати джерело світла в місцях яких завгодно. Звичайно можна використовувати практично всі типи освітлення – від люстри до пучків волокон, які дають ефект зоряного неба з різними кольорами.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter