Дворівневі натяжні стелі

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Багаторівневі натяжні стелі  від Гарна хата  вибирають замовники, які хочуть оригінально оформити інтер’єр. За рахунок поєднання різних рівнів весь дизайн виглядає стильно і незвично, привертаючи увагу і підкреслюючи індивідуальний смак замовника. Така обробка підійде для оформлення будь-якого приміщення і завжди буде виглядати виграшно.

  • Максимум індивідуальності. Кожен проект з установки багаторівневого натяжної стелі по-своєму унікальний, він розробляється для конкретного приміщення і практично не піддається тиражуванню. Для професійного дизайнера багаторівневий натяжна стеля – це спосіб для самовираження де можна втілювати в життя найсміливіші ідеї. Створення арок, хвиль, різноманітних фігур на стелі, виділення зон для роботи і відпочинку, комбінація різних кольорів, малюнків і візерунків в рамках одного приміщення – ось лише деякі переваги багаторівневих натяжних стель від Гарна хата.
  • Приховує невдалі конструктивні рішення. Для деяких приміщень використання багаторівневого натяжної стелі – єдиний варіант створення гармонійного і стильного інтер’єру. Наприклад, якщо через приміщення проходить широка балка або є інші серйозні дефекти стельового покриття. Багаторівнева натяжна стеля легко впорається з цими проблемами .
  • Зберігають всі переваги натяжних стель: міцність, довговічність, екологічність, пожежобезпечність, легкість в догляді. Як і інші види натяжних стель, багаторівневі стелі не бояться вологи і цвілі, не деформуються і не вигоряють на сонці. Здатні приховати під собою всі нерівності, елементи системи кондиціонування, датчики пожежної безпеки, охоронні системи. Технологія монтажу багаторівневих натяжних стель дозволяє встановлювати їх в приміщенні будь-якої конфігурації та різними видами під світок.

    Однак вимоги до якості монтажу багаторівневих натяжних стель вище, ніж до інших видів покриттів. Тому рекомендуємо Вам звертатися тільки до професіоналів, які мають необхідний досвід роботи з такими конструкціями .

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на google
Google+
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter