fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Прорахунок ціни

Знижка 5% на натяжні стелі

✱ Хочете стильну та зручну натяжну стелю у своєму будинку? Вигідна пропозиція від “Гарна хата” – знижка 5% на натяжні стелі!

✱ Натяжні стелі – це не тільки красиво, але й практично. А ще з такою пропозицією натяжні стелі стають ще й доступнішими.

Наші роботи

Одне з найпопулярніших питань, яке задають нам клієнти в телефонній розмові: “Скільки коштує 1 м2 натяжної стелі?” і дуже дивуються, коли дізнаються, що точної цифри немає.

Справа в тому, що кожна стеля має індивідуальні параметри, які впливають на кінцеву вартість стельової конструкції.

Зокрема ціна натяжної стелі у Луцьку або будь-якому іншому місті країни залежить від:

  •         типу полотна;
  •         компанії-виробника;
  •         площі робочої поверхні;
  •         геометрії приміщення;
  •         дизайнерської ідеї;
  •         кількості та характеристик світильників.

Крім того, вартість складається з інших чинників, наприклад, типу використовуваного профілю і виду натяжної стелі. Матове ПВХ-полотно коштує дешевше, ніж сатинове або глянцеве. Крім того, натяжні стелі з фотодруком обійдуться дорожче однотонних.

Звичайно ж, на вартість стельової конструкції впливає компанія-виробник плівки ПВХ.  Чим більше пізнаваний бренд, тим дорожче вартість полотна. Однак ціна виправдана, оскільки такий матеріал відрізняється міцністю, довговічністю і якістю, а також використанням в процесі виробництва екологічно безпечної, довговічної сировини.

Крім того, на ціну натяжної стелі впливає площа приміщення. Чим більше кімната, тим вище вартість, оскільки потрібно більше матеріалу для установки ПВХ-конструкції. Також вона зростає в зв’язку з великими затратами при монтажі стелі.

Ще один фактор, який впливає на ціну натяжної стелі у Луцьку або будь-якому іншому населеному пункті — геометрія і особливості приміщення. Зі збільшенням числа кутів або наявністю інших елементів — арок та ін., вартість робіт зростає.

Дизайн натяжної стелі також впливає на кінцеву ціну. Якщо ви хочете встановити багаторівневі, криволінійні або інші види конструкції, геометрія яких відрізняється від стандартної, будьте готові до зростання вартості робіт.

Існує безліч факторів, які впливають на ціну стельової конструкції. Однак досить складно пояснити ці нюанси в телефонній розмові, тому ми пропонуємо нашим клієнтам відвідати офіс компанії Гарна Хата, де досвідчені менеджери нададуть всю необхідну інформацію, в тому числі прорахують ціну натяжної стелі в Луцьку або іншому місті, виходячи з ваших вимог. Ми виконуємо установку в багатьох населених пунктах країни і за її межами — Львові, Рівному, Володимир-Волинському та ін.

Установка натяжних стель в Луцьку

Натяжні стелі — популярний вид оформлення приміщень різного призначення. Наша компанія протягом багатьох років виконує їх монтаж на приватних, адміністративних, державних та інших об’єктах.

Наші фахівці мають всі необхідні сертифікати та документи, які дозволяють виконувати роботи навіть в освітніх і лікувально-оздоровчих установах. І ми будемо раді зробити установку натяжних стель на вашому об’єкті за розумною ціною.

Прорахунок ціни
Каталог кольорів
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди