Світильники для натяжних стель власного виробництва

Натяжні стелі з підсвіткою є одним з ефектних способів прикраси приміщення. Завдяки освітлювальним приладам можна:

  • зонувати кімнату;
  • забезпечити якісне освітлення як всього приміщення, так і окремих його частин;
  • акцентувати увагу на декоративних або архітектурних елементах.
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Заповніть поля і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на ваші запитання

Крім того, самі світильники можуть служити прикрасою інтер’єру. Сьогодні в натяжні стелі вбудовують моделі різної, частіше за все круглої форми. Однак компанія «Гарна Хата» пропонує звернути увагу на ексклюзивні варіанти освітлювальних приладів прямокутної, квадратної або неправильної форми. Вони є унікальною розробкою нашого конструкторського бюро і більше ніде не зустрічаються. Світильники складаються з блоків живлення і LED-стрічок.

Світлодіодне освітлення натяжних стель: переваги

LED-світильники найчастіше використовують для установки в натяжні стелі, оскільки вони відрізняються:

  • незначним енергоспоживанням навіть при використанні великої кількості світлодіодів;
  • скромними розмірами, що дозволяє встановити освітлювальний прилад навіть на обмеженій площі;
  • низькими показниками виділення тепла, що є пріоритетним при виборі моделей для натяжних стель;
  • економічністю і довговічністю — світлодіоди розраховані на тривалий час використання. Вони можуть пропрацювати до 50 тисяч і більше годин;
  • дбайливим ставленням до очей — за своїм спектром LED-моделі нагадують сонячне світло.

Монтаж натяжних стель з підсвіткою

Світильники, що випускаються компанією «Гарна Хата», встановлюються врівень з натяжним полотном, а всі заставні і кабельні елементи приховані від сторонніх очей і розташовуються над ПВХ-плівкою.

Для монтажу натяжних стель і освітлювальних приладів фахівці компанії використовують європейське, сучасне обладнання та якісні, довговічні матеріали. Тому підтвердженням служать сертифікати і документація, яка дозволяє встановлювати натяжні стелі з підсвіткою в дитячих садках, медичних та інших державних установах, а також приватних будинках і квартирах.

Світильники власного виробництва від компанії «Гарна Хата»

«Гарна Хата» — компанія, яка більше 10 років займається виготовленням і установкою натяжних стель. Також ми надаємо додаткові послуги, які користуються популярністю у наших клієнтів. У тому числі займаємося виготовленням якісних, стильних, економічних освітлювальних приладів для монтажу в ПВХ-полотна.

Клієнти компанії можуть замовити LED-світильники з установкою або купити вподобані моделі. З їх допомогою можна виконати не тільки освітлення натяжних стель, але і стін.
Для того щоб ознайомитися з каталогом світильників «Гарна Хата», зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши по телефону або відвідайте один з офісів. Також в фотогалереї представлені проекти натяжних стель з підсвіткою, реалізовані фахівцями компанії.

(Пока оценок нет)
Loading...