Натяжні стелі Рожище

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі у Рожищі

Рожище — невелике, але дуже затишне місто, жителі якого прагнуть зробити свої будинки і квартири сучасними і комфортними. Сьогодні в оформленні житла вони використовують практичні матеріали і передові технології. Зокрема часто можна зустріти натяжні стелі.

Стеля натяжного типу являє собою недорогий, але дуже ефективний спосіб декорування приміщення. Вона придатна для установки в самих різних приміщеннях, навіть з підвищеним рівнем вологості.

Виконана в різних варіантах оформлення, натяжна стеля дозволяє оздобити будь-яке приміщення. Ви можете вибрати варіант з фотодруком або виконаний в одному кольорі. Причому кількість відтінків практично необмежено. Крім того, дуже ефектно виглядають багаторівневі і парящі стелі. Також останнім трендом, який вже почали використовувати в Рожище і широко застосовують в Європі, є натяжні стіни.

Натяжні стелі і стіни дозволяють:
• зонувати приміщення;
• зробити акцент на оформленні;
• скоротити собівартість ремонту і час його виконання, оскільки оформлення стельового або стінового простору ПВХ-плівкою виконується швидко і відрізняється прийнятною ціною.

Натяжні стелі (Рожище): замовити в компанії «Гарна Хата»

Якщо ви вирішили встановити натяжні стелі у себе в будинку, квартирі, офісі, готелі, ресторані, церкві, школі або будь-якому іншому об’єкті, фахівці компанії «Гарна Хата» скрупульозно і швидко виконають всі роботи. Ми виконуємо монтаж натяжних стель у Луцьку, Рожищі, Ковелі, Львові, Володимирі-Волинському та інших містах України та Європи.

Великий досвід роботи і солідне портфоліо дозволяє нам швидко і професійно виконувати всі етапи робіт.

Звертаємо вашу увагу, що ми можемо встановити натяжну стелю не тільки під час ремонту, але і після його завершення. Причому при монтажі практично не утворюється сміття і пил. Крім того, власникам об’єкта немає необхідності виносити меблі або інші предмети інтер’єру, якщо вони не заважають доступу до стельового простору.

У процесі роботи ми:
• використовуємо якісну, екологічно безпечну ПВХ-плівку;
• виконуємо установку в стандартних приміщеннях за 2-2,5 години;
• дотримуємося затвердженої технології, що дозволяє гарантувати довговічність натяжної стелі – від 10 років.

Для того щоб замовити монтаж натяжної стелі досить подзвонити нашим консультантам по телефону. Фахівець компанії виїде до вас на об’єкт, виконає всі необхідні виміри і узгодить дизайн і кольорове оформлення конструкції.

Звертаємо вашу увагу на ціни натяжної стелі в Рожище. Вас вони, напевно, порадують.
Ознайомитися з нашими роботами ви можете у Фотогалереї натяжних стель, а підібрати відтінок – в Каталозі кольорів.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter