Фотошпалери (безшовні шпалери) з малюнком

ЦІНИ від

₴ грн.650
600 ₴ грн.
  •  
ЗАМОВИТИ

Безшовні шпалери.

Якщо натяжні стелі вже давно і охоче використовуються в оздобленні приміщень різного призначення, то натяжні стіни – це новий тренд у сфері облаштування житлових, адміністративних і громадських об’єктів. Тому сьогодні ми розповімо, що вони собою представляють і як встановлюються.

Натяжні стіни створюються зі спеціальної міцної термоусадочної ПВХ-плівки. З ​​різними відтінками і фактурами натяжних стін ви можете ознайомитися на нашому сайті. Це дозволяє надати приміщенню індивідуальність і особливий шик.

Натяжні стіни – особливості монтажу

Як і у випадку з оздобленням плівкових стель, монтаж натяжних стін вимагає допомоги фахівців і відбувається в декілька етапів:

  • по периметру робочого простору майстри встановлюють спеціальний металевий профіль, який дозволяє отримати ідеально рівний стик між плівкою, стелею, підлогою і сусідніми стінами;
  • в місцях розташування розеток і вимикачів, якщо такі є, фахівці підводять дроти і проводять інші роботи необхідні для електрифікації;
  • потім виконують установку плівки ПВХ потрібного кольору і фактури;
  • монтують вимикачі і розетки.

Монтаж натяжних стін не викликає складнощів у фахівців і не вимагає багато часу. Точні терміни установки визначаються в індивідуальному порядку і залежать від площі і особливостей об’єкта.

Натяжні стіни – варіанти оздоблення

На сьогоднішній день найбільш популярними є три варіанти декору приміщень за допомогою натяжних стін:

  •  фотодрук;
  •  використання напівпрозорої плівки;
  •  натяжна стеля, що переходить в стіну.

Фотодрук на ПВХ-плівці – це нехай не нове, але дуже ефектне рішення оздоблення житлових і інших приміщень. Якщо стеля з малюнком вже не викликає подиву, то натяжна стіна з ефектним візерунком, репродукцією картини або пейзажем виглядає розкішно. Як правило, при її оформленні додатково використовують підсвічування.

Ще одним оригінальним рішенням є монтаж напівпрозорих стін з підсвічуванням, завдяки чому мало освітлену або північну кімнату можна зробити світлою і стильною. Однак важливо пам’ятати, що установка натяжних стін з підсвічуванням забирає близько 10 см корисної площі приміщення.

Ще один популярний модний тренд – це установка натяжної стелі, яка плавно переходить в стіну. Причому в цьому випадку ви можете не тільки обирати колір і фактуру плівки, але і кут вигину і форму конструкції.

Установка натяжних стін фахівцями компанії «Гарна Хата»

Компанія «Гарна Хата» на протязі довгого часу успішно реалізує проекти по установці натяжних стель в Луцьку, Горохові, Володимир-Волинському, Львові, Рівному та області. Також ми співпрацюємо з клієнтами з Європи, де установка натяжних стін є дуже популярною послугою.

Оскільки ми стежимо за модними тенденціями, володіємо солідним портфоліо і працюємо з об’єктами будь-якої площі, монтаж натяжних стін не викликає у нас складнощів. При реалізації проекту ми чітко дотримуємося технології і прислухаємося до побажань клієнтів. З прикладами наших робіт по установці натяжних стель і стін ви можете ознайомитися у відповідному розділі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter