Виробництво, монтаж і ремонт натяжних стель від компанії «Гарна Хата»
Наша компанія протягом довгого часу займається виробництвом і установкою натяжних стель у Луцьку і інших містах України та Європи. Також ми здійснюємо ремонт ПВХ-конструкцій і ліквідуємо наслідки після затоплення. Для того щоб скористатися нашими послугами, зв’яжіться з фахівцями компанії за контактами, вказаними на сайті. Ми гарантуємо, що не залишимо вас в біді — швидко і безпечно зіллємо воду і відновимо зовнішній вигляд натяжної стелі.
Натяжні стелі виглядають дуже ефектно в інтер’єрах приватних будинків, квартир, а також інших об’єктів — ресторанів, готелів, розважальних центрів. Навіть в дитячих садах і лікувальних установах зараз часто можна зустріти натяжні стелі з візерунками.
Для нанесення зображень на плівку ПВХ, яка використовується в виготовленні натяжних конструкцій, застосовують технологію фотодруку. Для якісного результату важливо використання сучасного обладнання та матеріалів, оскільки тільки так можна бути впевненим, що малюнок не вигорить, не зітреться або деформується. Для цього важливо вибрати надійну компанію, яка займається виробництвом і установкою натяжних стель з фотодруком.
Якщо натяжну стелю в будинку або офісі затопили, вас можна привітати, оскільки з вашим ремонтом і інтер’єром нічого не трапиться. Один метр квадратний ПВХ-плівки з якої зроблена стеля, може витримувати до ста літрів води.
При потопі вона накопичується в одному місці, утворюючи свого роду міхур, який іноді може бути загрозливих розмірів. Щоб повернути первозданний вигляд стелі і уникнути псування майна, важливо дотримуватися порад фахівців, наведеними нижче.
Послідовність дій при затопленні
Щоб швидше усунути наслідки потопу, постраждалій стороні необхідно виконати наступні дії:
- негайно знеструмити всі джерела світла, розташовані на стелі;
- зв’язатися з фахівцями, які займалися монтажем натяжної стелі, і викликати їх для усунення наслідків потопу. Тільки вони зможуть швидко і правильно злити воду і повернути натяжній стелі її первісний вигляд.
Звертаємо вашу увагу, що важливо негайно відключити енергоспоживання, оскільки рідини є хорошим провідником електрики і можуть травмувати тих, хто знаходиться поблизу.
Однак далеко не завжди можна розраховувати на допомогу фахівців, якщо потоп стався пізно ввечері або вночі, а також у вихідні дні. В цьому випадку доведеться діяти самостійно і негайно.
Порядок дій при самостійному зливі води
Перш ніж приступати до роботи:
- приберіть всі цінні речі, розташовані в приміщенні, на той випадок, якщо вода все ж розіллється в кімнаті;
- накрийте меблі целофановою плівкою;
- підготуйте побільше ємностей для збору води. Причому дійте за принципом «чим більше, тим краще», оскільки навіть приблизно не можна сказати, який об’єм води вам доведеться зливати;
- визначте місце, де будете зливати рідину. Фахівці для цих цілей рекомендують вибирати отвір під світильник або кут, розташований поруч з місцем скупчення води.
Уникайте типових помилок при зливі води. Часто власники квартири не можуть визначити, скільки доведеться злити рідини. При затопленні мова йде не про 5-10 літрів, а набагато більший обсяг. Фахівці для цього користуються формулою, в якій враховується розмір «міхура» і площа стелі. У разі, коли майстри недоступні, запасіться великими ємностями і заручіться допомогою рідних або друзів. Оскільки, коли ви будете зливати воду, хтось повинен буде виливати рідину з ємностей і подавати нові.