Напевно, ви чули про те, що натяжні стелі з ПВХ-плівки шкодять здоров’ю. Про цей різновид оформлення стельового простору ходить багато чуток. Для того щоб спростувати або підтвердити найбільш популярні з них, була написана ця стаття.

Найбільш популярні міфи, які ви могли чути – це натяжні стелі:

  • шкодять нашому здоров’ю і самопочуттю;
  • мають токсичний запах;
  • не пропускають повітря;
  • містять в своєму складі шкідливі речовини, які постійно впливають на організм людини;
  • формують в приміщенні парниковий ефект.

Натяжні стелі – руйнуємо міфи

Для того щоб ПВХ-плівка не чинила негативного впливу на організм людини, вона повинна бути якісною. Візуально ви, швидше за все, не визначите, наскільки надійним є матеріал. Однак встановити якість просто — достатньо поцікавитися наявністю сертифікатів та іншої дозвільної документації, згідно з якою ПВХ-плівка може використовуватися в житлових та інших приміщеннях.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Заповніть поля і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами і дадуть відповідь на ваші запитання

Також існує думка, що натяжні стелі виділяють хімічний запах. Це твердження справедливо, але лише частково. ПВХ-плівка має специфічний запах тільки при нагріванні в ході монтажу і зникає через декілька годин. Якщо встановлена вами стеля зберігає запах тривалий час, це свідчить про її низьку якість і відсутність сертифікатів відповідності.

Також хибною є думка про те, що французькі натяжні стелі заважають повноцінній вентиляції приміщення. Безумовно, їх установка вносить свої корективи в систему повітряної циркуляції, але конструкція дозволяє забезпечити необхідний рух повітря в приміщенні.

Що ж стосується мікропарникового ефекту, який може виникнути після монтажу натяжної стелі, то згідно з думкою фахівців для його попередження в перший тиждень необхідно регулярно провітрювати приміщення. До того ж, до переваг ПВХ-стелі відносять відсутність конденсату і сприятливого середовища для розмноження цвілі і спор грибів.

ПВХ-плівка являє собою стійке з’єднання, що складається з полівінілхлориду і продуктів переробки нафти. Вона є вологостійкою, еластичною і нерозчинною в хімічних речовинах, проте при сильному нагріванні, плівка може виділяти в повітря невелику кількість шкідливих речовин. Але звертаємо вашу увагу — тільки при сильному нагріванні, чого в побуті не відбувається. Тому використання її в повсякденному житті безпечне.

Натяжні стелі в Луцьку від компанії «Гарна Хата»

Французькі натяжні стелі можна встановлювати в спальні, дитячій, вітальні, а також приміщеннях з підвищеною вологістю – ванні, басейні тощо. Для того щоб ви були впевнені в якості та безпеці використаних матеріалів і виконаних робіт, ми пропонуємо вам скористатися послугами компанії «Гарна Хата». Успішно реалізовані проекти, численні відгуки про натяжні стелі, широкий вибір кольорів, фактур і дизайнерських рішень дозволяють нам гарантувати блискучий результат.