Догляд за натяжними стелями

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

У багатьох власників натяжних стель рано чи пізно виникає питання — «Як правильно доглядати за ПВХ-плівкою?». Ми пропонуємо вам ознайомитися з думкою фахівців і практичними рекомендаціями. Вони дозволять вам забезпечити правильний догляд за натяжними стелями.

ПВХ-стеля вимагає періодичного очищення поверхні від забруднень, павутини, пилу. Для цього вам буде потрібний:

  • спеціальний миючий засіб;
  • кілька м’яких, безворсових мочалок — краще віддати перевагу мікрофібрі або фланелі;
  • швабра.

Правила вибору засобу догляду за натяжними стелями

У процесі купівлі миючого засобу для поверхні стелі пам’ятаєте, що в його склад не повинні входити абразивні частинки і ацетон. Краще віддати перевагу спеціалізованої побутової хімії для ПВХ-стель, стекол або дзеркал на основі нашатирного спирту. Також для миття можна використовувати мильний розчин.

Незалежно від того, який засіб для догляду за натяжною стелею ви вибрали, протестуйте його на невеликій ділянці ПВХ-плівки. Виберіть місце в кутку, за тюлем або шторами. Нанесіть краплю хімії на поверхню і залиште на 15 хвилин, якщо ділянка стала матовою, змінила колір або з’явилися зморшки, відмовтеся від використання засобу.

Порядок догляду за натяжними стелями

Перед тим як приступати до миття стельової поверхні, зніміть всі кільця, браслети і інші аксесуари, які можуть подряпати або порвати плівку. Навіть якщо вам здається, що це неможливо, краще не ризикувати.

Потім нанесіть миючий засіб на м’який матеріал, краще мікрофібру, і обробіть поверхню стелі. Спеціалізована побутова хімія легко видаляє плями та інші забруднення з поверхні. Для цього не потрібно терти або застосовувати силу, щоб не пошкодити цілісність конструкції. У роботі можна використовувати швабру з намотаною ганчіркою, якою достатньо злегка провести по поверхні плівки.

У разі миття натяжної стелі мильним розчином, на поверхні плівки можуть залишитися розводи. Щоб видалити їх досить протерти стелю сухою фланелевою тканиною.

Установка і ремонт натяжних стель компанією «Гарна Хата»

Компанія Гарна Хата пропонує свої послуги з виготовлення та установки, ремонту ПВХ-конструкцій. Ви можете замовити натяжні стелі для монтажу в будинку, офісі, дитячому садку, медичній установі, банку, церкві, ресторані або іншому об’єкті.

Багатий досвід роботи, тисячі реалізованих проектів, використання якісних матеріалів і сучасного обладнання дозволяють нам виконувати роботи будь-якого масштабу. Ми виконує установку натяжних стель у Львові, Луцьку, Рівному та інших містах.

Також ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією з будь-якого питання, що стосується сфери нашої діяльності. Для цього скористайтеся контактами на нашому сайті.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter