Допуски на газове обладнання натяжних стель

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Щоб зробити якісний монтаж з ПВХ плівки, її потрібно розігрівати до температури яка буде вище як 65 градусів. З цією операцією добре справиться газова (пушка) теплова гармата, яка ефективно нагнітає повітря гаряче в кімнату. А приводить в дію гармату – зріджений газ.

Компанія яка встановлює натяжні стелі повинна мати допуски до газового обладнання. Перевіряйте сертифікати, а головне письмову гарантію, а не усну (на словах). Довірте справу професіоналам компанії Гарна Хата. Компанії яка має допуски до газового обладнання, сертифікати якості та відповідності не важко пред’явити їх. Ваше життя та здоров’я в безпеці та Ви спокійно насолоджуєтесь з гарантією новими натяжними стелями з малюнком чи підсвіткою.

Переглядаючи перелік інвентарю та спорядження, з яким приїжджають на об’єкти монтажники які встановлюють натяжні французькі стелі, то великим об’ємом в наборі у них буде газова гармата. Звичайно, що цей пристрій грає велику роль в монтажі стель натяжних  з плівки ПВХ.

Застерігаємо: працюючи з газовою гарматою (пушкою) важливим є забезпечення вільної циркуляції з обох сторін повітря . Тому, що повітряні маси, проходячи через сопло гармати, вони не тільки розігрівають натяжні французькі стелі, а й обдувають та охолоджують саму гармату.
Працюючи з газовим обладнанням потрібно дотримання всіх визначених правил безпеки, а також особливу увагу приділяти правильному заправлянню гармати.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter