fbpx
Французькі
Н
атяжні стелі

від 2 до 12 місяців

Історія, створення натяжних стель

Створення і застосування натяжних стель існує з давніх часів, змінювалася лише технологія і матеріали, а суть створення залишалася колишньою. У Стародавньому Римі і в Стародавній Греції над трибунами театрів і амфітеатрів на канатах натягували тканину. Тим самим рятуючи глядачів від палючого сонця.

drevris

Стеля, в архітектурі, це горизонтальна поверхня, яка є в різних кімнатах будівлі. Стеля може бути зроблена з гіпсокартону, з столярних виробів,  термопластичних матеріалів або інших матеріалів.

В оселях стародавніх римлян стелі, стіни обтягували шовковою або лляною тканиною . Колір матеріалу підбирався під колір стін , природно тканина з часом втрачала свою форму , вицвітала і починала провисати. Боролися з цим лише заміною нового матеріалу. Трохи удосконаленою технологією користувалися у Стародавній Вірменії , спочатку бавовняну тканину просочували водним розчином крейди , потім натягували на каркас під стелею. Після висихання , тканина давала усадку , натягувалася і виходила ідеально гладка стеля.

Компанією , що стала основоположником сучасних натяжних стель вважається французький виробник ” NORMALU SA , саме ними був запропонований метод використання ПВХ- плівки для стель. Відбулося це наприкінці 60 -х років ХХ століття. Відразу ж після появи , вони здобули  величезну популярність серед жителів старого світу,  а потім і по всьому світу.В сучасній Японії , у зв’язку програма натяжних стель проходить на державному рівні.

Крім Франції в цьому сегменті виробництва помічені такі країни як Голландія , Італія , Німеччина , Швеція, Росія і Україна.

У 1997 році швейцарська компанія Clipso AG здійснила справжній прорив у галузі технології виготовлення натяжних стель. За основу натяжної стелі була запропонована тканина. Після дуже тривалого дослідження технології виробництва , було створено полотно з унікальними характеристиками. Виготовляється на широкому ткацькому верстаті цілісне полотно синтетичної, складною трикотажною в’язкою просочується поліуретаном (матеріал відомий нам як одноразовий посуд ) . Це полотно не має швів і перетворює натяжні стелі в ідеально рівну цільну поверхню.

0002

Перевага такої натяжної стелі перед плівковими і підвісними стелями стало незаперечним.  Так з’явилися натяжні стелі нового покоління – матеріал 21 століття.

Особливістю безшовних натяжних стель є їх міцність , відсутність швів , екологічність, різноманітність під конкретні технічні цілі (акустика , екологія , розпис.)

Натяжні стелі в Луцьку компанією “Гарна Хата” і використовується дана технологія.

Натяжні стелі “Гарної Хати” набувають все нові і нові властивості. В 2002 р. з’явилася натяжна стеля Clipso – Госпіталь , призначена для установки в операційних приміщеннях медичних установах. Даний вид натяжної стелі має бактерицидні властивості.

Встановлення натяжних стель в Луцьку компанією “Гарна Хата”, в лікарнях та госпіталях Ви можете побачити в нашій галереї робіт.

Одним з різновидів безшовної натяжної стелі є полотно компанії “Гарна Хата”.

Натяжні стелі Луцьк, компанії “Гарна Хата” кріплення натяжної стелі відбувається в багет унікальної форми . Натяжна стеля кріпиться і натягується за допомогою шнура , який вставляється в настінний профіль.

Прорахунок ціни
Каталог фотодруків
Отримайте знижку 5%
Дякуємо, що перейшли з Youtube
Дні
Години
Хвилини
Секунди