Миття натяжних стель

ПРОРАХУНОК ЦІНИ

Натяжні стелі — це практичне, стильне і відносно недороге рішення, що застосовується для оформлення різних приміщень. Створені з ПВХ-плівки, вони:

 • екологічно безпечні;
 • стійкі до впливу зовнішніх негативних чинників;
 • довговічні — термін експлуатації ПВХ-плівки перевищує 10 років.

Однак щоб натяжні стелі зберігали свої якості і зовнішній вигляд протягом усього періоду використання, необхідно подбати про їх регулярний догляд. Незважаючи на те, що на плівці не утворюється конденсат, спори грибків або цвіль, все ж фахівці і виробники натяжних полотен рекомендують їх періодично очищати від різних забруднень.

У догляді за натяжними стелями немає нічого складного, проте, якщо у вас немає часу займатися ними особисто, ви не знаєте чим мити натяжну стелю, боїтеся її пошкодити або існують будь-які інші причини, компанія «Гарна Хата» допоможе вам у цьому.

Особливості миття натяжних стель

Основною спеціалізацією нашої компанії є виготовлення та встановлення натяжних стель у Луцьку, Рівному, Львові, натяжних стель у Ковелі і інших містах України, а також Європи. Однак наші фахівці надають додаткові послуги, зокрема забезпечують догляд за натяжними стелями.

У роботі ми застосовуємо спеціалізовані засоби та обладнання, які дозволяють виконувати миття стельової конструкції швидко, якісно і ефективно.

Після миття на поверхні не залишається забруднень, розводів. Вона зберігає свій колір і характеристики.

Секрети догляду за натяжними стелями

Наші фахівці знають, чим мити натяжні стелі і застосовують інші секрети, які допомагають виконати роботу якісно. Наприклад, ми використовуємо під час миття:

 • м’які матеріали, які не залишають на поверхні ворсу. Однією з кращих в цьому випадку вважається мікрофібра;
 • спеціальні засоби для натяжних стель, які не тільки ефективно видаляють пил, але й відмінно справляються з більш серйозними забрудненнями. Причому немає необхідності надто енергійно терти плівку, щоб видалити пляму;
 • легкі кругові рухи, що дозволяють нам уникнути появи на поверхні подряпин і будь-яких інших дефектів.

Переваги співпраці з «Гарна Хата»

Ви можете довірити нам догляд за натяжною стелею, не залежно від площі і особливостей інтер’єру приміщення. Ми здійснюємо миття ПВХ-конструкцій в:

 • приватних будинках і квартирах;
 • ресторанах, кафе, готелях;
 • навчальних і медичних закладах;
 • храмах;
 • магазинах, торгово-розважальних центрах;
 • басейнах і спортивних комплексах.

Ми гарантуємо якість виконання обслуговування і застосовуємо в роботі сучасні матеріали і обладнання.

Крім того, в нашій компанії діють чесні ціни на послугу миття натяжних стель. Вартість визначається в індивідуальному порядку і залежить від площі і особливостей приміщення.

Згідно зі спостереженнями і досвідом фахівців «Гарна Хата» досить мити стелю раз на півроку, щоб вона надовго зберігала свій зовнішній вигляд і робочі якості. Звертайтеся! Ми завжди вам раді!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Поділитись з друзями:
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на twitter
Twitter